Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Like House Libuše Šafránková

Nejnovější kauzy

Karel Gott se objevil na Slovensku, potom musel podstoupit operaci

Zdroj: Nova
+ Dalších 8 fotografií
Zpěvák Karel Gott (77) vypadá čím dál tím lépe. Alespoň tak se dá usuzovat ze snímků, které máme k dispozici. Mnohonásobný Slavík totiž natáčel před pár dny pro pořad Chart Show, který se v sobotu představí na obrazovkách. I když rozdával úsměvy, aktuálně skončil v nemocnici...

Pěvecké eso podle našich informací doprovodila na Slovensko, kde se pořad natáčí, manželka Ivana a manažerka Lída Sekaninová A zůstal skromný jako vždy. "Nepožadoval žádné zvláštní zacházení ani podmínky. I tak mu produkce zařídila speciální karavan, aby měl maximální pohodlí. V ten den natáčel i pro slovenskou Chart Show, takže to byl pro něj náročný den, ale na všechny byl milý a naprosto profesionální," řekl nám zdroj ze štábu. Jenže to bylo před více než týdnem.

Aktuálně se opět musel podrobit operaci. Šlo už o čtvrtý zákrok, který Slavík musel podstoupit. V pondělí byl náhle převezen do nemocnice kvůli problémům s neprůchodností střev Informaci o převozu přinesl Blesk.cz, jemuž ji potvrdila zpěvákova mluvčí Aneta Stolzová. Podle dostupných informací je Gott po zákroku v pořádku.

Související články

Další články