Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Karel Gott se na stará kolena zhlédl v malých dětech. Proč je v obležení tolika holčiček?

Karel Gott v obležení dětí.
Zdroj: foto Alja Minibaeva
Chcete jít za kulturou, na nějakou výstavu, ale nevíte kam? Tak my vám přinášíme skvělý tip, jak se nejen zkulturnit, ale dokonce pomoct i opuštěným dětem. Jděte v Praze na Národní třídě do galerie Louvre. Co vás tam čeká?

Úspěšná módní fotografka Alja Minibaeva přichystala jedinečnou výstavu uměleckých fotografií známých českých osobností s dětmi. Nemohl tam chybět třeba náš nejznámější zpěvák Karel Gott (76), Petr Kolář (48) či herečka Ivana Jirešová (38). Výstavu odstartovala v galerii Louvre a můžete se do 15. října na fotky podívat.

Vtipné fotky nejen pobaví, ale také pomůžou na dobrou věc. Proto do toho taky celebrity i šly, samy podporují charitativní podtext výstavy.

Ale když se budete chtít i aktivně podílet, tak můžete přispět. Součástí výstavy je také prodej fotografií a dobrovolné vstupné. Podpoříte tak především kulturní a sportovní život dětí z dětského domova a zároveň si odnesete něco krásného na památku. Celý výtěžek věnuje fotografka dětskému domovu Charlotty Masarykové na Zbraslavi.

„Moje práce je i můj koníček. Přála jsem si udělat radost i jiným a komu jinému pomoci než právě těm nejmenším. S dětským domovem na Zbraslavi jsem již dříve spolupracovala a mám tam ty děti moc ráda. I dospělí, co se o ně starají, jsou moc milí lidé. Řekla jsem si, že bych jim chtěla pomoci zlepšit kulturní vyžití dětí a jejich volnočasové aktivity, na ty není nikdy dost peněz,“ říká fotografka.

Tak jestli chcete, běžte se podívat na originální fotky a pomozte opuštěným dětem.

Související články

Další články