Trendy
Výměna manželek 2024 válka na Ukrajině Survivor 2024 Survivor 2024 - aktuálně

Karel Gott pomohl vyhrát Velkou pardubickou: Nezkrotného Theophilose uklidňovaly jeho hity

Theophilos.
Zdroj: profimedia.cz
+ Další 3 fotografie
vítězství
129. ročník Velké pardubické vyhrál kůň Theophilos, který patří do stáje rodiny Váňových. Trenérka Pavla Váňová po skončení přiznala, že devítiletý Theophilos závodil na Velké pardubické vůbec poprvé. Vytrénovat ho na ni prý bylo hodně složité a Váňová se slzami v očích prozradila, co v posledním roce na zvíře platilo.

Theophilosovi prý pomáhala hudba Karla Gotta. Na tvrdohlavého koně, který dnes vyhrál Velkou pardubickou, prý platily jeho hity. Je až neuvěřitelné, kde všude tato hudební legenda rozdávala radost a klid. Dojatá Váňová Mistrovi poděkovala v přímém přenosu s tím, že když Theo zlobil, zpívala mu Gottovy písně.

Jeho písně zjevně nepůsobily jen na člověka, ale i na zvířata. Manželka osminásobného vítěze nejslavnějšího dostihu Josefa Váni Pavla Váňová po závodu České televizi svěřila, že vytrénovat vítězného koně bylo velmi náročné. Theophilos startoval na Velké pardubické poprvé a hned sklidil obrovský úspěch.

Velkou radost měla samozřejmě i sama Váňová, jež se s francouzským hnědákem roky piplala. Na hřbetu Theophilose seděl žokej Josef Bartoš.

"Děkuju šéfovi (Josefu Váňovi) a paní (Pavle) Váňové, jakou s ním udělala práci. Z nevyzpytatelného zmetka teď je šampion," řekl rozzářený osmatřicetiletý Bartoš po konci náročného závodu. "Taxis skočil perfektně, dobře připravený kůň to skočí jak malinu, jak říká pan Váňa. Jel jsem trošku defenzivně, jak mě to šéf učil celé roky," dodal Bartoš.

Bartošová brala úspěchy jako samozřejmost, svou slávu ale neustála, tvrdí její první manažer. Showbyznys ji semlel

Související články

Další články

Nejnovější kauzy