Trendy tagy Petr Kellner Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Karel Gott pohřben na Malvazinkách: Dojatá Dominika Gottová nad hrobem otce polyká slzy

+ Dalších 15 fotografií
EXKLUZIVNĚ
Dcera zesnulého zpěváka Dominika Gottová (46) se den před Štědrým dnem konečně dostala na Malvazinky, kde je pohřben její tatínek. Poklonila se jeho památce a bylo vidět, jak nad hrobem otce bojuje se silnými emocemi. Je ale dobře, že Dominika měla možnost za tátou přijít. Ivana Gottová (43) stihla splnit slib a hrob získal svou definitivní podobu ještě před 24. prosincem.

Oddaní a slzící fanoušci mohou konečně přímo u hrobu uctít památku zesnulého Mistra Karla Gotta (†80). Doslova pár hodin před Vánoci bylo dokončeno místo Mistrova posledního odpočinku. Očekávání byla naplněna a návštěvnost je vysoká.

K hrobu Mistra Karla Gotta v pondělí odpoledne dorazila také zpěvákova dcera Dominika Gottová Bylo na ní vidět, jak s ní v chladném počasí cloumají emoce.

Pravdou ale je, že od poslední návštěvy Česka vypadá Dominika Gottová mnohem lépe. Na fotkách z poslední návštěvy u Karla Gotta působila, že vůbec není ve své formě. Byla velmi opuchlá a nešlo přehlédnout, že má několik kil navíc.

Dominika přišla v doprovodu šéfredaktora Frekvence 1 Luboše Procházky a pár přátel. Nešlo přehlédnout, že při pokládání květin na tatínkův hrob jen stěží zadržovala slzy. Přesto bylo poznat, že se od poslední návštěvy dala do pořádku.

Související články

Další články