Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Karel Gott po skandálu s přítelkyní Alicí poprvé na veřejnosti. Mezi důchodci ho jistila Ivanka

Karel Gott po skandálu s přítelkyní Alicí poprvé na veřejnosti. Mezi důchodci ho jistila Ivanka
Zdroj: youtube.com
+ Dalších 22 fotografií
Zpěvák Karel Gott (78) dal jasně najevo, že si od paní Alice Kovácsové (51) vánoční svátky kazit nenechá. Po boku své manželky Ivanky (41) vyrazil na setkání s důchodci, aby jim udělal v čase adventním velkou radost.

V prostorách Českého rozhlasu se sešli senioři, kteří si přáli setkání s Karlem Gottem a Jiřinou Bohdalovou. Karel Gott a Jiřina Bohdalová se tak zařadili mezi Ježíškova vnoučata, kterých je k dnešnímu dni více než deset tisíc. Na setkání s důchodci svého Karla doprovodila manželka Ivanka. Spolu tak jasně ukázali, že krize, kterou způsobila Alice Kovácsová, je nezlomí.

Všem seniorům z nejrůznějších koutů celé České republiky, kteří si přáli setkání s nejúspěšnějším českým zpěvákem všech dob Karlem Gottem a fenomenální herečkou Jiřinou Bohdalovou, se včera v prostorách Českého rozhlasu splnil sen. Společné setkání s předními ikonami české hudební a herecké scény, již celá desetiletí prostřednictvím písní, televizních a divadelních vystoupení rozdávají radost, se neslo v klidné adventní atmosféře.

Karel Gott a Jiřina Bohdalová společně hovořili o světlých i stinných stránkách, jež jsou spojené s výkonem jejich povolání. Na řadu přišlo i téma související s vánočními recepty a oba protagonisté si na svůj účet neodpustili vtipnou poznámku související s projektem Ježíškových vnoučat, kdy prohlásili, že nejsou zrovna nejnovějším vánočním dárkem. Po příjemném povídání nastala autogramiáda a společné focení. Na otázku redaktorky Českého rozhlasu, jaké to je být dárkem, Karel Gott odpověděl:

„Je to velká zodpovědnost. Dárek totiž může i zklamat, a to je potom smutné na dost dlouho. Anebo může dárek potěšit, a to také na hodně dlouho. Doufám proto, že jsme s Jiřinou dnes udělali radost,“ vysvětlil Karel Gott, proč se stal Ježíškovým vnoučetem.

Vyřazený Pítr ze Survivoru o vztahu s Gábi: Jak s jejich láskou zamávaly drby o Andree

Související články

Další články

Nejnovější kauzy