Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Karel Gott pěkně zostra: Z jeho vysněné chalupy se stala turistická atrakce, prodává ji!

Karel Gott toho má dost!
Zdroj: facebook.com
+ Dalších 10 fotografií
Karlu Gottovi došla trpělivost. Chtěl si postavit roubenku, kde si bude užívat s manželkou a dětmi vytouženého klidu. Jenomže z jeho domu se pomalu stává turistická atrakce, kterou si nikdo nenechá ujít. To zpěváka naprosto rozčílilo a rozhodl se, že svůj dům prodá!

Karlu Gottovi došla trpělivost a prodává svou nedostavěnou roubenku. Když byla stavba ještě v počátcích, tak známý zpěvák nešetřil jejím směrem chválou a nemohl se dočkat, až se tam nastěhuje.

Chtěl si ve své chaloupce užívat klidu a relaxace. Toho se bohužel mistr nedočká. V poslední době ho začalo až příliš vytáčet, že kolem jeho domu je tak velký rozruch.

Přestalo se mu líbit, že se média o jeho vysněnou roubenku příliš zajímají a z jeho odpočinkového sídla se pomalu, ale jistě stává turistická atrakce. Nyní Karlovi došla trpělivost a rozhodl se, že svůj dům prodá.

Takhle se k tomu vyjádřil na svém profilu:

„Přátelé, chci se s vámi podělit o jedno důležité rozhodnutí. Počátkem letošního roku jsme se s mojí ženou Ivanou rozhodli pořídit si pozemek, kde bychom postavili chalupu a měli možnost v budoucnu relaxovat. Těšil jsem se, že budeme mít místo, kde budu moci odpočívat, malovat, číst si a přemýšlet o životě. Tím místem se měla stát obec Doubice v severních Čechách. Koupili jsme zde pozemek a záměrně jsem jej formálně napsal na moji tchyni, abych předešel předčasné mediální publicitě.“

Zpěvák údajně tušil, že ohlasy kolem jeho stavby budou, ale ne tak velké.

„Musím vám říct, že vše má svou hranici a každý pohár trpělivosti jednou přeteče. Naše původní nadšení mít roubenku v severních Čechách se změnilo ve velké zklamání. Nemáme s manželkou a dětmi zájem na tom, aby každý náš krok na pozemku v Doubici byl pod drobnohledem. Roubenka pro nás ztratila původní smysl odpočinku, stalo se z ní místo jakési atrakce. Proto jsme se rozhodli, i s ohledem na místní obyvatele a jejich klidné žití v obci, že pozemek s nedokončenou stavbou prodáme,“ uzavírá Gott.

Související články

Další články