Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Karel Gott na premiéru pohádky Když draka bolí hlava dorazil s celou rodinou. Vejmělková doprovodila manžela

Zdroj: archiv
+ Další 2 fotografie
Filmová premiéra
O tom, že jablko nepadá daleko od stromu, jsme se mohli v případě Karla Gotta a jeho dcer opět přesvědčit. Celá zpěvákova rodina dorazila na slavnostní premiéru nové pohádky Když draka bolí hlava, v níž si mistr zahrál kováře a jeho talentované holky Charlotta a Nella se představily v rolích jeho vnuček.

Hvězdně obsazená česko – slovenská pohádka měla slavnostní premiéru 24. října, což bylo ideálně načasováno k blížícímu se stému výročí vzniku Československa.

Hlavním hrdinou je totiž roztomilý dvouhlavý drak Čmoudlík, jehož jedna hlava mluví česky (hlasem Libora Boučka) a druhá slovensky (tu namluvil frontman skupiny No Name Igor Timko). Rozdílnost jazyků a charakteru obou hlav vede ke spoustě komickým situacím, které pobaví jak dospělé, tak i jejich ratolesti.

Kromě řady předních českých i slovenských herců se film pyšní i skvělým hudebním doprovodem, na němž se podíleli Vašo Patejdl, Michal David (58), Igor Timko či populární slovenský zpěvák Martin Harich.

Po dlouhé době se na veřejnosti objevila i filmová Píšťalka z Básníků herečka Eva Vejmělková, která doprovázela svého manžela, režiséra pohádky Dušana Rapoše. Ač by se to nabízelo, svou krásnou ženu slovenský filmař tentokrát neobsadil. Do role královny si vybral jinou blonďatou herečku – Kateřinu Brožovou (50). Ta na premiéře přiznala, že si natáčení náramně užila.

Rodinné hraní si pochvaloval i Karel Gott (79), který mimo jiné nazpíval se svou starší dcerou Charlottou titulní i závěrečnou píseň. Na jeho filmový počin se přišla podívat i dcera Lucie, jež s sebou přivedla zpěvákovy největší fanoušky – vnuky Vojtu a Honzíka.

Související články

Další články