Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Horoskop Zábava Výměna manželek Seriál Most!

Nejnovější kauzy

Karel Gott má problémy se srdcem! Tajný převoz do nemocnice a strach o jeho život

Karel Gott je legendou. Jak moc je jeho stav vážný?
Ve středu ráno skončil náš nejslavnější a nejuznávanější zpěvák Karel Gott v pražském IKEMu, kam ho na oddělení kardiologie odvezla manželka Ivana. Co se stalo a je Gott v pořádku?

Karle, tys nám dal! Český poklad se zlatem hrdle skončil v nemocnici na kardiologii. Jak píše TN.cz, zpěvák má vážné zdravotní problémy a zradilo ho srdce. Ale vzhledem k tomu, že ho do nemocnice odvezla manželka a ne záchranka, věříme, že to s ním tak špatné nebude.

Zaměstnanci nemocnice sice o jeho zdravotním stavu nesmějí hovořit, ale jak pro Blesk uvedla Aneta Stolzová z Gottova týmu, Mistr byl jen na standardním ambulantním vyšetření srdce. na ta chodí zřejmě pravidelně, jak ostatně nedávno uvedl v týdeníku Sedmička. „Je to taková, jak bych to řekl, inspekce. Je to obvyklá záležitost. Člověk si jde ověřit, jestli je všechno v pořádku," vysvětlil Gott.

Gott je sice neustále v zápřahu a pořád vystupuje, minulý týden ale zrušil svoji účast na charitativním koncertu Kapky naděje. Navíc jeho manžela z ničeho nic skončila na Primě i v muzikálu, takže prostor pro nějaké spekulace zůstává. Je snad se zdravotním stavem Slavíka něco v nepořádku, a proto chce mít svoji manželku neustále nablízku?

Mohlo by vás zajímat

Další články