Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Clash of the Stars Jaromír Soukup

Karel Gott má na hrobě jarní výzdobu: Ivana a fanoušci se postarali o květiny a svíčky

Karel Gott má na hrobě jarní výzdobu: Ivana a fanoušci se postarali o květiny a svíčky
Zdroj: eXtra.cz a profimedia.cz
+ Dalších 10 fotografií
pietní místo
Když zemřel Karel Gott, pro Česko to byla nejtragičtější zpráva roku. Každý občan republiky začal truchlit a slzelo se i v sousedních státech. Karel byl zkrátka legenda, kterou všichni milovali. Od jeho smrti uběhlo už několik měsíců a na jeho hrobě se stále kupí květiny.

Karel Gott byl největší českou legendou a nejznámějším zpěvákem široko daleko. Bohužel 1. října 2019 zemřel v důsledku těžké nemoci, se kterou bojoval delší dobu. Bylo mu 80 let. A protože ho milovalo úplně celé Česko a řadu fanoušků měl i v zahraničí, není divu, že na jeho pietním místě stále hoří svíčky.

Když se smutná zpráva o jeho odchodu rozletěla do světa, všichni začali truchlit a celé Česko zaplavil smutek. Byla to ohromná rána a hodně lidí se ze smrti Zlatého Slavíka stále nemůže vzpamatovat. Jeho památku přišly uctít tisíce fanoušků. Před vilou, kde žil, zapálily svíčku desetitisíce z nich

Božský Kája odpočívá na hřbitově na pražských Malvazinkách a i více než půl roku po jeho smrti mu lidé na hrob stále nosí květiny.

Ve fotogalerie se můžete podívat, jak dnes vypadá místo, kde je Karel Gott pochován.

Monika Bagárová dál kojí dvouletou dceru: Nevím, jak přestat!

Související články

Další články

Nejnovější kauzy