Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Jana Vopěnková koronavirus Extra Host (pořad) SuperStar 2020

Nejnovější kauzy

Karel Gott má konečně hrob: Dojemná slova první fanynky, která se přišla poklonit

Zdroj: extra.cz
+ Dalších 11 fotografií
zpověď
Hrob Karla Gotta (†80) je už dokončený a pracovníci hřbitova na Malvazinkách v sobotu očekávají velký nápor fanoušků, kteří přijdou vzdát Mistrovi hold. První fanynka už se dostavila a Slavíkovi zapálila svíčku. Pro eXtra.cz promluvila o tom, co pro ni zpěvák znamenal.

Jak redakce eXtra.cz jako první informovala, hrob legendárního zpěváka Karla Gotta měl být do Vánoc zbudován na hřbitově Malvazinky a stalo se tak ještě s předstihem. Vdova po umělci Ivana Gottová tak splnila, co slíbila a fanoušci se mají Mistrovi kde poklonit.

Už v 8 hodin ráno na hřbitov přišla první fanynka, která Gottovi zapálila svíčku. „Pracuji kousek v květinách. Mistra jsem si vážila, byl to úžasný člověk a zpěvák. Proto jsem mu přišla zapálit svíčku a poklonit se jeho památce,“ uvedla příznivkyně pro eXtra.

S největší pravděpodobností je dotyčná jedním z mnoha dnešních návštěvníků hřbitova, jeho pracovníci očekávají, že se Karlu Gottovi přijdou k hrobu poklonit davy lidí. „Očekáváme extrémní nápor fanoušků,“ sdělila nám zaměstnankyně hřbitova na Malvazinkách.

Související články

Další články