Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Vít Starý koronavirus Počasí Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Karel Gott jako obdivovatel krásných žen: V Německu si na jednu noc vybral mulatku

Zdroj: profimedia.cz
+ Dalších 6 fotografií
zpěvák a ženy
Česko vzpomíná na fenomenálního zpěváka Karla Gotta, který odešel ve věku 80 let. Nemá smysl popírat, že Slavík byl také velkým obdivovatelem žen. V německém vykřičeném domě ho upoutala krásná mulatka Venuše.

Vyhlášený nevěstinec v berlínské Kantstrasse měl v osmdesátých letech vzácnou návštěvu z Prahy. Mezi zdejší kurtizány měl zavítat sám Karel Gott (80). Vzpomíná na to v zajímavém svědectví múza pražské bohémy Venuše Samešová. Ta jako míšenka okouzlila v Praze Petra Hapku i Pavla Landovského.

Při jedné ze sporadických návštěv Prahy vzpomínala, jak do podniku, kde pracovala, zavítal sám Mistr. Ze všech přítomných kněžek lásky si tehdy Karel vybral právě Venuši, která mu však to, že je krajanka, neprozradila.

„Kdybychom se bývali znali, tak bych na něj spíš zakřičela: Karle, pomoz mi, já to tady nevydržím,“ uvedla pro magazín Týden Venuše Samešová, která tehdy nosila stříbrnou paruku a říkala si Eva. Za sebou měla mimořádně zajímavý osud dcery cirkusových artistů, která procestovala kus světa. Gott si ji prý vybral, protože měla dlouhé čokoládové nohy.

„Když si mě, zřejmě kvůli tomu, že jsem měla nejdelší nohy, mezi ostatními slečnami vybral a leželi jsme v posteli, přemýšlela jsem, jestli mu nemám říct, že jsem ta pražská Venuše, o níž možná slyšel. Ale bylo to s ním tak pěkné, že jsem radši neřekla nic. Při pohledu na jeho skvělou tělesnou kondici jsem si to rychle rozmyslela. Jeho magické zjevení, jako by spadl přímo z nebe, mě po všech otravných rodinných tragédiích přivedlo do skvělé nálady. Vlastně mi to setkání s ním hodně pomohlo! V tom bordelu jsem si totiž přece jen občas zoufala: Kam až jsem to klesla?! Ale když se tam objevil i Gott, najednou jsem si říkala: Když do takových míst chodí i Karel, tak asi nejsem tak špatná. Přestala jsem mít pocit oběti. Díky němu jsem pak získala chuť toho nechat a začít zase žít normální život,“ uvedla Venuše ve své knize. V Německu zůstala žít a pracuje jako ošetřovatelka. Gottovi je vděčná, že ji naučil myslet pozitivně.

Související články

Další články