Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Karel Gott dnes slaví 77. narozeniny: Nechce být jen důchodce na obtíž!

Karel se snaží být velký optimista.
Zdroj: Facebook.com
+ Další 2 fotografie
Dnes bude u Gottů velké pozdvižení. Zpěvák Karel Gott totiž slaví 77. narozeniny a s velkou pokorou po úspěšné léčbě rakoviny je chce oslavit opravdu ve velkém. Konečně se cítí na pořádný mejdan. Jenže za velkým optimismem přeci jen stojí pochybnosti, které Mistr má.

„Momentálně trávím se svojí rodinou krásné chvíle na českém venkově,“ prozradil v úvodu rozhovoru pro iDnes.cz Mistr a své fanoušky ujistil, že se cítí už jen lépe a lépe. „Mám se fajn. Samozřejmě musím počítat s tím, že to hned nebude takové jako před onemocněním. Myslím síly a vytrvalost nebo dělat tříhodinový koncert – to asi ne. Ale už o tom přemýšlíme,“ řekl náš nejúspěšnější zpěvák všech dob.

Sám ale přiznal, že právě to, že se může těšit na své fanoušky a myšlenky na koncertování, mu vhání novou krev do žil a je díky tomu pln energie. Neumí si stále představit, že by si obul papuče, vzal křížovky do ruky a plnil dědečkovskou roli. To by byla jeho smrt.

„Je to pro můj pocit psychicky velmi dobré, ozdravující. Že se bude dít něco, na co se těším. Už se těším, že budu zase platný. Že nebudu jen důchodce, který neví, na co čeká,“ dodal zcela vážně Gott, kterému teď největší radost dělá rodina – manželka Ivana a dcerky Charlottka a Nelly.

Související články

Další články