Před deseti lety se rodina malé Verunky dozvěděla šokující zprávu. Lékaři zjistili, že roční Veronika má na ledvině tumor, a její matku připravili na to nejhorší.

„V roce a čtvrt jí zjistili tumor na ledvině. V její kartě se objevilo slovo metastáze. Šance se snižovaly. Dnes má za sebou 52 chemoterapií, 10 dní ozařování, několik operací. Ale žije,“ řekla reportérům z Novy šťastná maminka Marie Nováková.

Když byla Verunka v Brně na onkologii, přišel ji navštívit také Karel Gott. Tehdy netušil, že i on sám jednou bude potřebovat velkou podporu, že i on pozná rakovinu hodně zblízka.

Dnes je z Veroniky malá slečna a prostřednictvím TV Nova se rozhodla, že mu zkusí předat trochu energie, kterou jí tehdy Mistr daroval.

„Bojujte! Jste tady pro ty vaše dcerušky, které vás budou strašně potřebovat, a vy ten boj vyhrajete. Kvůli nim, kvůli rodině, kvůli lidem, kteří vás milují,“ vzkazuje přes web TN.cz maminka Veroniky a její dcera dodává: „Hodně vám přeji, abyste se uzdravil, určitě to dáte. Uzdravíte se! A mám vás strašně moc ráda!“