Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie Zabijáci pod mikroskopem StarDance 2019 Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Karel Gott chce být stále mlád: Na koncertu Mareše řádil v teplácích, jeho outfit rozdělil Česko

+ Dalších 34 fotografií
oblečení
Karel Gott (79) se objevil na pátečním koncertu Leoše Mareše (43) a všem vyrazil dech. Na pódium totiž vystoupil v teplácích, posprejované džínové bundě a sportovní obuvi. Takhle mistra ještě nikdy nikdo neviděl a lidé se teď dohadují, zda byl jeho outfit slušivý, vtipný, nebo příšerný a nevhodný.

Když se Karel Gott ukázal na koncertu Leoše Mareše, všem přítomným spadly brady. Ačkoliv zpěvák vypadá neobvykle dobře, oblékl si na sebe velmi podivný outfit. Místo klasického obleku, který nosí obvykle, si na sebe vzal tepláky, posprejovanou džínovou bundu a červené botasky.

Oblečení Karla Gotta okamžitě rozpoutalo na internetu spoustu diskuzí, v nichž se lidé dohadují, jestli je jeho outfit dobrý, nebo příšerný. „Tohle je ohoz tak pro 15letého puberťáka, v tom už by nevyrazil ani Snoop Dogg píše ke snímkům Gotta pobavená Iveta, které se podivné oblečení rozhodně nelíbí. "Je to frajer, který dokáže mít smysl pro humor i ve svém věku a nebojí se,“ píše naopak Kateřina, kterou outfit zaujal.

Co si myslíte vy, hodíte se takové oblečení ke Karlu Gottovi, nebo by si něco takového neměl už nikdy oblékat? Na fotky pro dobré posouzení se můžete podívat v galerii.

Mohlo by vás zajímat

Další články