Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Victoria Velvet Survivor 2024 - aktuálně

Karel Gott byl milovníkem žen: 10 osudových krásek, které neodolaly božskému Slavíkovi

Karel Gott byl milovníkem žen: 10 osudových krásek, které neodolaly božskému Slavíkovi
Zdroj: archiv
Předchozí Další
+ Dalších 11 fotografií
ženy
Božský Karel Gott (†80) odešel na věčnost zhruba před rokem, ale jeho odkaz žije dál. Geniální pěvec, gentleman každým coulem a hlavně milovník a obdivovatel ženské krásy. Dostat do chomoutu Karla Gotta nebylo vůbec jednoduché a z celého zástupu vdavekchtivých žen se to povedlo pouze Ivaně Macháčkové Gottové (44), která slavíkovi porodila dvě krásné dcery. Pojďme se podívat na 10 osudových žen, které více či méně ovlivnily Mistrův život.

1. Evelyna Steimarová

Románek spolu měli mezi roky 1962-63. Mámu herečky Anny Polívkové s Karlem seznámil zpěvák Milan Chladil během studia zpěvu na pražské konzervatoři. Zahrnoval ji dárky. "Brilianty, jak to dělá teď, to ale nebyly," směje se Steimarová, která byla jednou ze slavíkových prvních lásek. Dodnes na něj ráda vzpomíná.

2. Antonie Zacpalová

Máma jeho prvorozené dcery Dominiky se zpěvákem strávila jen jednu noc, ale do jeho života se zapsala nesmazatelně. O tom, že je těhotná, nevěděl, na potomka se přišel podívat až po půl roce. Ačkoliv s Antonií Zacpalovou Gott hlubší vztah nenavázal, navždy ho s ní pojila láska ke společnému dítěti.

3. Jitka Svobodová

Seznámili se na baru a byla z toho láska na dlouhých pět let. Jitce tehdy bylo pouhých 19. "Šla jsem si odskočit a na dámské toaletě se objevil Karel Gott. Podal mi číslo, ať mu zavolám," popisuje setkání. Nemohla si Karla vynachválit jako milence. Ale vztah skončil, když se dozvěděla o jeho druhé nemanželské dceři Lucii.

4. Iveta Kolářová

Máma jeho druhorozené dcery Lucie byla jeho fanynkou a dostala ho tím, když si šla pro podpis a zeptala se, jestli by ji i s kamarádkou hodil do Prahy. A z odvozu vznikl další levoboček. Ivetě pak koupil byt na Vinohradech, pořídil jí i auto a finančně ji zajistil.

5. Martina Zbořilová

Krásná brunetka chodila s Karlem dlouhých pět let. Láska by možná vydržela déle, kdyby Martina netlačila na pilu. Chtěla rodinu, o tom ale zpěvák nechtěl ani slyšet. Když se rozešli, odjela si léčit zlomené srdce do USA, kde se seznámila s Milošem Formanem Za režiséra se později vdala a byla s ním až do jeho smrti v dubnu roku 2018.

6. Manuela Pechová

S čokoládovou kráskou se seznámil na kanadské ambasádě. Brzy si padli do oka, a dokonce o své lásce měl nazpívat hit Kakaová. Jenže jednou Manuela odjela na dovolenou do Kanady a už se nevrátila. Zpěvák tak poprvé v životě zažil kopačky.

7. Ilona Hermová

Jako jediná tvrdí, že ho nemilovala a s intimnostmi dost otálela. Prý ho spíše než jako partnera a milence viděla jako kamaráda. Nakonec toho nelitovala, když mu podlehla. "Je něžný, pozorný a záleží mu na tom, jak se to ženě líbí." S Karlem Gottem strávila zhruba rok života.

8. Marika Sörösová

Vypadalo to, že ho sexy blondýnka nakonec dožene k oltáři, snažila se o to, co jí síly stačily. Ale nakonec z hodně žárlivého vztahu Karel po dvou letech utekl, a to zrovna ve chvíli, kdy to vypadalo, že brzy proběhne svatba. Marika jako útěchu dostala bavorák, šperky a vilu u Karlíku za Prahou.

9. Taťána Smutná

Byl to krátký, ale o to intenzivnější vztah. Karel Táně pomohl nejvíc v době, kdy jí zemřela maminka. "Karel mě psychicky podržel a ze všech lidí na světě mi nejvíc pomohl." Jenže vášeň opadla a rozešli se. Jejich odloučení proběhlo v klidu a bez jakýchkoli hádek.

10. Ivana Macháčková

Jediná žena, která dostala slavíka k oltáři. Karel si zdravotní sestru vzal za ženu v roce 2008 v Las Vegas. Porodila mu dcerky Charlottu a Nelly V manželství byla s Karlem Gottem po dlouhých 12 let a byla mu oporou nejen při posledním boji s akutní leukemií, ale i v roce 2015. Tehdy Mistr bojoval s rakovinou mízních uzlin.

Bandurko odkryl nejdrsnější hádku Survivoru: Šílený řev, nevěděli jsme, o co jde, vzpomíná

Související články

Další články

Nejnovější kauzy