Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci eXtra na Ukrajině Oktagon 54 Survivor 2024

Karel Gott by byl pyšný: Dcera Charlotte Ella na Slavících převálcovala legendy, sejmula i Daru Rolins

Charlotte Ella Gottová a Karel Gott při natáčení písně Srdce nehasnou (2019).
Zdroj: Se souhlasem Supraphon
+ Dalších 13 fotografií
PŘEKVAPENÍ

Vůbec nevystupuje, veřejně se dávno nevěnuje zpěvu, přesto v Českém slavíku skončila na mnohem lepším místě než řada pěvecky aktivních hvězd. Charlotte Ella Gottová (17) totiž i léta po zveřejnění srdceryvného duetu s otcem Karlem Gottem (†80) zůstává v srdcích hlasujících fanoušků. Vyplývá to z výsledkové listiny, kterou zveřejnila TV Nova.

O tom, kdo v letošní anketě Český slavík vyhrál, jsme přímo z galavečera, kde redakce eXtra.cz nechyběla, psali bohatě. Jenže po zveřejnění kompletních výsledků se ukazují další zajímavé věci. A zdaleka nejen to, jak těsný byl výsledek mezi první Ewou Farnou a druhou Lucií Bílou. Podle výsledkové listiny je od sebe dělilo pouhých 300 hlasů.

Jenže dokument TV Nova vydal i další zajímavý údaj: k překvapení všech sedmnáctá skončila dcera Karla Gotta Charlotte Ella Gottová.

Připomeňme, že nemá desku, žádný song, nevystupuje, hudbě se nikdy pořádně veřejně nevěnovala. Až na nepatrné výjimky. Síla odkazu jejího otce Karla Gotta je ale velmi silná.

Dara Rolins jako dívka také zpívala s Karlem

Až o příčku níž se umístila Anna Julie Slováčková, následovaná Marií Rottrovou. A další legenda Dara Rolins, která jako dvanáctiletá dívka také kdysi dávno zpívala s Karlem Gottem ve velmi slavném duetu Zvonky štěstí, skončila o šest příček níže, třiadvacátá. Přes její věhlas pro ni hlasovalo skoro o dva tisíce méně lidí než pro Ellu.

Někomu může připadat zvláštní, že dívka, která si pořádně zazpívala v jednom dojemném klipu se svým tátou, dostala víc hlasů než opravdové pěvecké stálice Marta Kubišová, Lenka Filipová, Petra Janů, Marcela Holanová a další. První z nich sice už také nevystupuje, ale dokázala toho tolik, že přeskočení od mladé nezpěvačky překvapuje.

Co Dara Rolins radila na dálku Elle k hvězdné kariéře:


Na druhou stranu dívce a její mamince Ivaně to může dát impuls, že fanoušky má a že by se klidně zpěvu mohla věnovat víc než jen na vzpomínkových koncertech tatínka. Že její kariéra zdaleka nemusí skončit jen dětským zpíváním…

Související články

Další články

Nejnovější kauzy