Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek Výměna manželek 2022 válka na Ukrajině MS v hokeji 2022

Karel Gott bude trávit letošní Vánoce s námi: Pro fanoušky si před smrtí nachystal krásný dárek

Karel Gott bude trávit letošní Vánoce s námi: Pro fanoušky si před smrtí nachystal krásný dárek
Zdroj: Bontonfilm
+ Další 2 fotografie
Gott
Až dosud měli všichni za to, že než odešel Karel Gott do nebe, nazpíval pouze duet s dcerou Charlotte Srdce nehasnou. Teď vyplavalo na povrch, že 5. listopadu vyjde další Karlova skladba, na které pracoval s Richardem Krajčem.

Legendární zpěvák Karel Gott uměl být vždy samé překvapení. Ohromné překvapení se mu podařilo pro fanoušky nachystat i rok poté, co je po smrti. Frontman kapely Kryštof v pořadu Showtime vysílaném na televizi Prima prozradil, že krom Srdce nehasnou pracoval se Slavíkem také na další písni.

Dojemné pozadí

Richarda Krajčo se nechal slyšet, že vánoční písnička bude mít premiéru 5. listopadu. Za Gottem původně přišel s touto písní. "Karlovi se to zalíbilo a po týdnu mi s Ivankou volali, jestli bych kromě toho nezkusil napsat píseň pro něho a Charlotte," svěřil Krajčo.

K vánoční skladbě vznikl dokonce i videoklip. Ten režírovala zpěvákova manželka Karin Babinská (46). "Objeví se v něm také Iva Janžurová, Alois Švehlík, Pavel Rímský, Lucie Štěpánková ," prozradila partnerka Krajča.

Všechny pak jistě napadá otázka, proč píseň nevyšla již dříve. Má to opravdu dojemné vysvětlení. "Udělali jsme s Karlem spolu takovou dohodu, že uděláme Srdce nehasnou a tohle dáme ven rok poté, co tu s námi nebude, aby vlastně trávil další Vánoce s námi," vysvětlil zpěvák Krajčo.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy