Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Karel Gott a rodinná hrobka: Kde bude Mistr pohřben? Kdo vyhraje válku o dědictví

Karel Gott a rodinná hrobka: Kde bude Mistr pohřben? Kdo vyhraje válku o dědictví
Zdroj: profimedia.cz, reprofoto TV Nova
+ Dalších 7 fotografií
odchod legendy
Už je to měsíc a půl od odchodu Karla Gotta. Mistr ve věku 80 let podlehl zákeřné rakovině. Pořád není jasné, kde bude legendární zpěvák pohřben. Ivana Gottová si přeje, aby to bylo na Malvazinkách. Rodinná hrobka Karla Gotta na Plzeňsku je stále součástí dědického řízení.

Paní Ivana Gottová (43) oznámila, že její manžel bude pohřben na Malvazinkách. Prý to bylo Mistrovo přání. Jenže hrob stále ještě není připraven - psali jsme zde

Slavík se za svého života kamarádům svěřil, že by chtěl odpočívat na hřbitově v Újezdu u Sv. Kříže na Plzeňsku. Tam mají hrob jeho tatínek a maminka. Jenže nyní to vypadá, že pro Karla Gotta tam místo nebude. Podle deníku Aha! pořád není dořešeno dědické řízení.

"O hrob se starám já, včetně úklidu a také placení poplatků. Teď vyčkávám na informace, koho bude hrobka po Karlově odchodu," uvedla pro Aha zpěvákova sestřenice Hana Zímová, která v Újezdu u Sv. Kříže žije již dlouho.

Zajímavostí je, že zde jsou uloženy také ostatky Gottova osobního řidiče. Olda Havránek zemřel ve věku 78 let. Právě pan Havránek vozil peníze na poplatky kolem hrobu.

Kdo tedy hrob s Gottovými rodiči nakonec získá, je otázkou. Válka o dědictví není stále u konce.

Související články

Další články