Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Zlaté glóby 2021

Nejnovější kauzy

Karel Gott a stav jeho účtu odtajněn! Na kolik ročně si Mistr přijde?

Zdroj: Profimedia
+ Dalších 7 fotografií
Karel Gott (78) snad historicky poprvé veřejnosti odtajnil, kolik si ročně vydělá, a to díky firmě, kterou založil a ve které jednatelkou a také jedinou majitelkou je jeho manželka Ivana Gottová (42)! Účetní uzávěrka firmy je veřejná, a tak se dozvíte třeba, že v roce 2016 utržili 1 894 000 Kč.

Pokud si někdo lámal hlavu tím, kolik si zhruba vydělá mistr svého řemesla Karel Gott, už nemusí díky firmě, kterou vede Ivanka Gottová (42) a ze které byl loni Karel vymazán. Agentura Karel Gott Agency měla v roce 2016 čistý obrat 1 894 000 Kč. Zdá se vám to málo?

Tak to ale není vše, po odečtení veškerých nákladů a daně zbylo pouhých 695 000 Kč. Není to žádná závratná částka, jelikož po onemocnění Gott už nevystupoval tak často jako předtím. Doba, kdy mu na účet přicházelo přibližně 10 milionů korun ročně, je ale bohužel pryč.

Agentura Karla Gotta má dohromady pět zaměstnanců: manažerku účetní, Ivanu Gottovou, PR manažerku Anetu Stolzovou, produkční Lídu Sekaninovou a řidiče Daniela Josefiho. V roce 2016 měl Karel Gott v agentuře služby za 880 0000 ročně. To znamená výplaty na základě faktur od zaměstnanců, ale i veškeré další věci.

Karel Gott Agency, s. r. o., funguje od roku 2015 a Gott ji založil se svou manželkou Ivankou.

Související články

Další články