Trendy
válka na Ukrajině Survivor 2024 Iveta Bartošová Survivor 2024 - aktuálně

Karel Gott a ILUMINÁTI: Vím, kdo řídí uprchlickou krizi

Karel Gott a ILUMINÁTI: Vím, kdo řídí uprchlickou krizi
Zdroj: profimedia
Karel Gott je v zajetí iluminátů a je přesvědčen, že politiky někdo řídí. Už jednou to tvrdil v rozhovoru pro Lidové noviny. Své přesvědčení ale neopustil ani v tomto roce.

Karel Gott je velmi respektovaný muž. Všichni respektujeme jeho tvorbu, máme rádi jeho písně a všichni jsme se strachovali, když mistr bojoval se zlou nemocí. Gotta prostě milujeme. Zpěvák nám jen přidělává vrásky, když začne mluvit o tajných iluminátech, kteří řídí chod tohoto světa. To pak nevíme, co si máme o Gottovi a jeho duševním rozpoložení myslet.

V roce 2001 uveřejnila redaktorka Jana Machalická šokující rozhovor, kde se Gott vyznal z toho, jak vidí světovou politiku a dění na zemi. Tehdy se ukázalo, že Gott žije v zajetí tajemných sil a je přesvědčen, že běh událostí řídí ilumináti. Legendární část rozhovoru pro Lidové noviny najdete ve fotogalerii pod článkem.

Karel Gott své myšlenky neopustil ani v roce 2016. Mistr dal velký rozhovor magazínu Týden a opět vytáhl na světlo ilumináty.

Celá uprchlická krize je podle Gotta někým řízena. Jde prý o spiknutí světových mocností, které mají oslabit ekonomiku Evropy. Gott prý ví, kdo uprchlíky do Evropy posílá, ale bojí se to říct nahlas.

"Tušení mám, ale bojím se to vyslovit, dokonce bych to neřekl ani doma šeptem," tajemně tvrdí Gott, že raději nic říkat nebude, že by z toho mohl mít problémy. Jenže se neudrží a na mediální světlo rychle vytahuje ilumináty. Gott dostane dotaz, co si myslí o americkém kandidátovi na prezidenta Donaldu Trumpovi. Co odvětí? "Samozřejmě, že ho někdo řídí. Celé to stojí miliardy a miliardy dolarů. Slyšel jsem i verzi, že iluminátské rodiny, jako jsou Morganové, Goldmanové, Rothschildové a Rockefellerové, nepřipustí, aby se stal Trump prezidentem. Ale to není pravda, vždyť už mu jednou pomohli. V době, kdy šel úplně ke dnu," tvrdí dnes Gott.

Kdo jsou to tzv. ilumináti? Stručně řečeno by se mělo jednat o osvícené vzdělance, kteří by díky rodovým vazbám měli mít nadvládu nad světem a měli by ho řídit.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy