Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Svatba na první pohled 2021

Nejnovější kauzy

Karel Gott (80) pomáhá asistenčním psům: Nemoc mu nedovolí vystupovat, nafotil ale kalendář

Zdroj: Helppes
+ Další fotografie
Karel Gott
Zlatý slavík Karel Gott (80) se objeví v kalendáři Helppes 2020. Fanoušci si mohou kalendář zakoupit už dnes v pražském Motole na akci Super den 2019, který se pořádá na počest psů, kteří pomáhají handicapovaným. Zpěvák se bohužel letos kvůli zdravotním komplikacím nemůže účastnit.

Karel Gott (80) je považován za nejlepšího zpěváka České republiky. Za svou úspěšnou kariéru získal mnoho ocenění a znám je také pod přezdívkou Zlatý slavík. To právě kvůli vysokému počtu získaných slavíků.

Bohužel Karel Gott nyní zápasí se zákeřnou nemocí. Trpí akutní leukemií vzešlou z již rok a půl léčené poruchy krvetvorby. Chodí na krevní transfuze, které mu dodávají chybějící červené krvinky.

Dnes se měl zpěvák účastnit akce nazvané Super den 2019 v pražském Motole. Jedná se o 17. ročník slavnostních promocí psích superhrdinů, kteří pomáhají lidem s handicapem. Karel se účastnil předešlých ročníků, jenže letos musel svoji účast kvůli zdravotním komplikacím zrušit.

Připravil si ale pro fanoušky malé překvapení. Nechal se nafotit pro kalendář Helppes a objeví se tak v kalendáři pro rok 2020. Už dnes si kalendář můžete zakoupit na akci v Motole. Fotka Karla se psím superhrdinou je naprosto ohromující. Karel na ní vypadá skvěle, ostatně jako vždy, a celkově snímek působí velmi pozitivně.

Související články

Další články