Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Vít Starý koronavirus Počasí Extra Host (pořad)

Nejnovější kauzy

Karel Gott (†80) měl plán, jak by chtěl odejít ze života, bohužel se mu nesplnil

Zdroj:
+ Dalších 16 fotografií
DOJEMNÉ
Odchod Karla Gotta (†80) nepřišel nečekaně, vědělo se, že jeho stav je nesmírně vážný, ale bohužel rozhodně nebyl takový, jaký si v minulosti vysnil. Co našemu redaktoru řekl o tom, jak by si jednou přál opustit tento svět?

Redaktor eXtra.cz býval jistý čas s Mistrem pracovně takřka v dennodenním kontaktu a vytvořil si s ním poměrně blízký vztah. Před pár lety, po rozhovoru na pódiu jednoho divadla, redaktor Karlu Gottovi, jenž to v té době zrovna přeháněl s prací, obdivně a přátelsky řekl, že si myslí, že při takovém zápřahu jednou stejně odejde na onen svět rovnou z pódia.

Plán

Zpěváku se po tváři rozlil radostný úsměv a zasněně pronesl: „Vážně? To máte pravdu. To je to, co bych si opravdu přál. Až to jednou přijde, mělo by to být takhle,“ řekl tehdy.

Když novinář ve středu ráno po Mistrově úmrtí tuhle historku vyprávěl Evě Pilarové, přitakala, že o tomto jeho vroucím přání také ví. „Karla trápilo, že kvůli nemocem nemohl zpívat fanouškům. Byl to celý jeho život a strašně mu to chybělo,“ prozradila nám.

Bohužel zdravotní stav Karla Gotta byl letos už natolik vážný, že nebylo možné, aby dál rozdával radost svým zpěvem, jak to miloval. Nakonec zesnul v úzkém rodinném kruhu jen pár týdnů poté, co oznámil, že trpí poruchou krvetvorby a akutní leukemií.

Související články

Další články