Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Karel Gott leukemie StarDance 2019 Nemoci z lásky Dlouhovláska

Nejnovější kauzy

Karel Gott (79) nebude na Štědrý den doma: Kde oblíbený zpěvák stráví letošní Vánoce?

+ Dalších 19 fotografií
Vánoce Zlatého slavíka
Legenda české hudební scény Karel Gott (79) letos nebude trávit Vánoce doma. Ačkoliv by si mnozí mohli myslet, že za tím stojí zpěvákův zdravotní stav, opak je pravdou. Rozhodl se totiž společně s rodinou na Vánoce odjet na horskou chalupu v Doubici.

Karel Gott stráví Štědrý den mimo domov poprvé po dlouhých letech. Naposledy na Vánoce domov opustil v roce 1974, kdy se společně s Karlem Svobodou a Michalem Davidem vydal na Maledivy. Tam je ale málem smetla vlna tsunami, od té doby byl Božský Kája rozhodnutý, že svátky bude trávit ve své vile na Bertramce.

Podle deníku Aha! bude Karel Gott o Vánocích na horách. „Karel je v Doubici šťastný a cítí se tam klidně, proto tam celá rodina odjede,“ vypověděl deníku zdroj ze zpěvákova blízkého okolí.

Několikanásobný Zlatý slavík kvůli odjezdu oželí tradice, které po léta držel. O Vánocích totiž pravidelně navštěvoval přátele, poskytoval krátké rozhovory rádiím a chodil na půlnoční mši do kostela na Smíchově. Letos si společně s rodinou užije Štědrý den na horské chalupě, kterou s manželkou Ivanou pro oslavy těchto svátků připravil už minulý víkend.

Mohlo by vás zajímat

Další články