Trendy
Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Oktagon 54 válka na Ukrajině Survivor 2024

Karel Frýd rozcupoval outfit Richarda Krajča: Úchylné, má jasno, a poslal zpěváka na léčení

Karel Frýd o outfitu Richarda Krajča: Za nás to byli úchylové, vzkazuje
Zdroj: Koláž eXtra/Slávek Vybíral, Pavel Dvořák
+ Dalších 11 fotografií
TVRDÝ NÁZOR

Bývalý účastník první řady reality show Big Brother, Karel Frýd, posílá Richarda Krajča na psychiatrii. A to pouze kvůli outfitu, který zpěvák zvolil na udílení cen letošního Českého Slavíka. Zvolil totiž podivný modrý komplet a stříbrné boty sladil s dámskou kabelkou. Frýd se rozhodl vyjádřit se ke Krajčovým doplňkům na sociálních sítích. Nazval ho úchylákem a poslal ho na léčení. 

Letošní rok Českého slavíka přinesl zajímavé outfity, a to obzvláště  v případě zpěváka Richarda Krajča. Ten vynesl, jak jsme již psali, tyrkysový obleček a na první pohled dámskou kabelku, vše navíc doplnil o stříbrné střevíce. To vyvolalo řadu debat, ovšem jedna osoba se vyjádřila obzvlášť negativně a kabelky v rukou mužů nejspíše nepodporuje.

Uchylové, ulevil si Frýd

Bývalý účastník první řady reality show Big Brother, Karel Frýd alias Plyšák, se k outfitu rozhodl vyjádřit na svých sociálních sítích a rozhodně nenapsal nic pěkného. "Už jsem prostě starý. Tohle už je mimo mé rozlišovací schopnosti. V mém mládí jsme těmto lidem říkali úchylové a bezplatně se léčili na psychiatrii. Dnes nám je média dávají za vzor a dělají z nich celebrity," napsal fitness trenér, který poté sdílel fotografii zpěváka s manželkou z onoho večera.


Spokojení manželé

Ovšem zpěvák ani manželka Karin Babinská si z takových názorů nic nedělají a oba si na sdíleném Instagramu udělali z negativních komentářů legraci. "No to jako vážně? Tak já tady tři týdny vymýšlím, co si vezmu na sebe, ladím s naším skvělým stylistou každý detail, půjčím si šperky za úplný ranec, nechám se hodinu líčit a vy pak všichni řešíte jeho kabelku a boty? To jako fakt? Jsem smutná," napsala Karin, která si udělala legraci hned, jak to bylo možné.

Rozhovor s Richardem Krajčem na Slavících:


Krajčo poté sdílel fotografii s kabelkou i s botami a napsal pouze tři věty, ze kterých bylo jasné, jak moc ho názory ostatních nezajímají a svůj vkus má prostě rád. "Život je krátký a krásný. A taky je to neskutečná prdel. Dobrou," napsal Richard ke své kreaci, na kterou již nikdo nejspíše jen tak nezapomene.

Související články

Další články

Nejnovější kauzy