Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Extra Host (pořad) MasterChef Česko 2020 koronavirus Výměna manželek 2020

Nejnovější kauzy

Karel a jeho harém: Tentokrát Janeček cukroval s milenkou a ukázal rodinku jako z reklamy

Karel Janeček a Lilia Khousnoutdinova.
Zdroj: Showpix
+ Dalších 20 fotografií
Karel Janeček (45) odjakživa přiznává, že monogamní není. Nejenže má manželku, se kterou má syna Karla (2), ale má i další partnerku Liliu Khousnoutdinovou (30). S tou má pro změnu dceru (1,5). Spokojená trojice se nyní ukázala na veřejnosti. Rodina působí jako z reklamy. Manželka Mariem Mhadhbi (34) je teď doma zřejmě převážně sama.

Žen kolem sebe měl Karel Janeček (45) vždycky hodně. Za nos je ale nikdy nevodil, protože odjakživa přiznává, že je bigamista. Nejdříve si vzal Mariem Mhadhbi, se kterou má syna Karla a zanedlouho poté stihl oplodnit Liliu Khousnoutdinovou, se kterou má dceru Isabelu.

Zatímco s manželkou a synem se moc neukazuje, s milenkou se cukrovali před fotoaparáty jedna radost. Vedle zaláskovaného páru samozřejmě nemohl chybět kočárek. Lilia jako maminka jenom září a s Karlem k sobě mají blízko. Co na to Mariem říká, když se doma sama stará o malého synka, nikdo neví.

Související články

Další články