Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Co ste hasiči Tokio 2020

Nejnovější kauzy

Kardinální chyba Babiše: Udal bydliště svého syna a fňuká, že mu klepou na dveře

Zdroj: Facebook.com
+ Další 4 fotografie
Premiérovi vyhrožují
Premiér ČR Andrej Babiš (64) řeší složitou kauzu. Jeho syn Andrej (35) chce vypovídat v kauze Čapí hnízdo. Premiér tvrdí, že nemocného syna využívají novináři a vedou kampaň. Pod obrovským tlakem je nejen Babiš, ale také jeho tým. A začíná docházet k chybám při komunikaci s veřejností.

Andrej Babiš (64) měl dokonale zvládnutou strategii, jak oslovovat voliče. Tým, který se stará o premiérovy sociální sítě, odvádí dlouhodobě skvělou práci. Jenže když hasíte několik požárů najednou, začnou dělat chyby i ostřílení profíci.

Andrej Babiš se snaží vzbudit dojem, že zlí novináři využívají jeho nemocného syna a vedou tak kampaň. Na facebookovém profilu se Babiš a jeho lidé snaží vzbudit lítost, že Babišův syn Andrej je nemocný chudáček, který neví, co mluví.

"Na dveře bytu v Ženevě, kde spí můj syn Andrej, bouchají teď nějací lidé. Volala mi jeho vyděšená matka. Mezi českými novináři se prý dnes říkalo, že se na tu adresu někteří vydají. Žádám je, aby odešli! Nepochopili jste, že je syn nemocný? To jste opravdu tak bezohlední?" napsal Babiš (nebo jeho tým) na Facebook.

Premiér a jeho lidé tak zřejmě omylem práskli adresu, kde Babiš junior žije. V reportáži TV Seznam totiž o Ženevě nepadlo ani slovo...

"To je váš konec. Doteď si každý myslel, že jde o nějaký abstraktní miliony z blbých dotací, ale vy kvůli snaze vyhnout se i nejelementárnější odpovědnosti jste ochotný zneužít vlastního syna a teď fňukáte jako ta nejposlednější fňukna. Takže nejen mafián, ale prostě a jednoduše slaboch," vzkazuje premiérovi diskutující jménem Jan V.

Bohužel se objevují i komentáře, které útočí na zdraví a život premiéra Babiše. Někteří Češi českému premiérovi přejí na Facebooku smrt. To je něco, co do veřejné diskuze nepatří.

Související články

Další články