Trendy tagy válka na Ukrajině Survivor 2023 MS v hokeji 2023 Oktagon

Kardashianky a jejich nejhorší photoshopové retuše: Prsty navíc, plast a deformace

Kardashianky a jejich nejhorší photoshopové retuše: Prsty navíc, plast a deformace
Zdroj: Archiv Kardashians / Kendall Jenner / Instagram
+ Dalších 10 fotografií
galerie
Rodiny Kardashianova a Jennerova se nikdy nebála nepřirozenosti a Photoshopu, už roky se drží v hledáčku nejvyhledávanějších světových celebrit, které člověk buď miluje, nebo je nemůže vystát. Na svých sociálních sítích mají stovky milionů sledujících, které zásobují snímky, které jsou málokdy neupravené. Pak jsou tady ještě fotografie, které prošly velkou proměnou a s realitou nemají společného skoro nic. Tohle je X úprav, které se opravdu nepovedly. Extrémní Photoshop, šest prstů, deformace a jedna delší noha než druhá.

Nedávno proletěl světem neupravený snímek Khloe Kardashian v plavkách, který neměl nikdo vidět. Vypadá na něm totiž až příliš přirozeně, což není její šálek kávy. Její snímky jsou většinou vyretušované, bez známek nedokonalostí, přidáním opálení a zeštíhlením všech partií včetně obličeje. Dle informací se snímek snaží zcela vymýtit management Kardashianových, který již vyslal právní hrozbu za jeho šíření. Navzdory těmto činům se snímek šíří světem vesele dál.

Prst navíc a příliš nereálný snímek

Svět se pousmál i nad úpravou fotek, které nafotila Kim s mladší sestrou Kylie, až nad jejich "nenápadnou" bezchybnou krásou si lidé všimli, že na snímku má Kim o jeden prst navíc. Po zjištění bylo mnoho fanoušků přesvědčeno, že má Kim skutečně šest prstů, což se později rozhodla sama hvězda vyvrátit a natočila jim své chodidlo, kde spočítala i všech svých pět prstů.

Extrémní úpravou snímků nedávno překvapila modelka Kendall Jenner, která se nechala nafotit ve spodním prádle. Po zveřejnění snímků se stala okamžitě terčem posměchu a lidé ji zkritizovali i za šíření absolutně nereálného pohledu na lidské tělo.

Deformace a podivná délka

Stejně jako sestry, tak i nejmladší, ale nejbohatší členka rodinného klanu Kylie Jenner překvapila snímkem v bikinách u bazénu. Postavičku si pomocí Photoshopu rozhodla zeštíhlit, ovšem zapomněla vrátit zpět linie bazénu a rovné ohraničení zcela a viditelně zdeformovala. Snímek později smazala.

Ani nejstarší Kardashianka Kourtney není žena, která by neznala kouzlo Photoshopu. Ta se nechala zvěčnit nahá v bublinkové koupeli, kde si lidé všimli, že má levou nohu a dost delší než pravou. Někoho také překvapil její krk, který prošel také značnou úpravou.

Tohle jsou pouze střípky z nepovedených úprav, které světově proslulé rodiny Kardashianových a Jennerových zveřejnily bez povšimnutí. Podívejte se na některé z nich v galerii.

Vítěz Survivoru Tomáš Weimann: Lásku hledá marně. Přiznal, proč to nevyšlo se Žanetou

Související články

Další články

Nejnovější kauzy