Trendy tagy válka na Ukrajině Agáta Hanychová Eliška a Damián Love Island 2023

Karanténa těhotné Arichtevy alias Denisy ze Slunečné: Nic pozitivního na tom nevidím, říká

Veronika čeká miminko, stihne do porodu vůbec ještě natáčet?
Zdroj: TV Prima
+ Dalších 7 fotografií
volný čas
Také herci ze Slunečné se s pandemií musí chtíc nechtíc vypořádat. Natáčení jim moc chybí, ale na druhou stranu nebyli snad nikdy doma tak dlouho se svou rodinou a partnery. Co všechno díky nucenému volnu stíhají a na co všechno se těší, až doba omezení skončí? A jak prožívá nucenou karanténu nastávající maminka Veronika Arichteva (33), která po pěti měsících potvrdila své těhotenství?

Bára Jánová coby Sylva Popelková

Nucené volno přimělo Báru hodně vařit, jíst a uklízet. „Samozřejmě sleduji zprávy, taky čtu, cvičím a konečně jsem se zase vrhla na psaní,“ přiznává herečka, která je teď často i na telefonu a sociálních sítích. „Nejvíc se ale těším, až tohle skončí. Že půjdu ráno ven a vrátím se zase až ráno. Že uvidím kamarády a rodinu. Že uvidím kolegy ze Slunečné a začneme zase točit,“ vypočítává herečka, které teď nejvíc chybí lidi a sluníčko.

Veronika Arichteva coby Denisa

„Věřte, že občas nedělám vůbec nic,“ prozrazuje Veronika Arichteva, jak teď tráví svůj čas. „Hodně odpočívám, čtu knížky, které jsem měla odložené a nebyl na ně čas. Uklízím nebo stěhuju nábytek.“ Na tom, že teď všichni musí být doma, nevidí herečka nic pozitivního. „Řeči typu, že máme konečně víc času na rodinu, jsou smutný. Na ni si má člověk udělat čas, i když hodně pracuje,“ vysvětluje rázně a dodává, že to je hlavně o prioritách.

Naopak se herečce stýská po divadle, práci a možnosti jít ven. „Taky se těším, až se celá naše velká rodina sejde u někoho z nás na zahradě a budeme spolu.“ Veronika, která v pondělí oficiálně potvrdila, že čeká miminko, se jistě těší i na to, až ji zavalí mateřské povinnosti.

Roman Tomeš coby Tony

Pandemie přinesla k Tomešům nové rozměry. Z Romana a jeho ženy se stávají hlavně zahradníci. „Vrhl jsem se na sázení stromků, keřů, založil jsem záhon a zasadil brambory, Míša zase založila bylinkovou zahrádku. Stali se z nás zahradníci,“ usmívá se herec, který zahradu střídá s domácím nahrávacím studiem. „Píšu muziku, na kterou mám teď víc času. Ta tvůrčí činnost mi alespoň trochu nahrazuje to, co nám karanténa vzala.“

Tereza Brodská coby Jana Kratinová

Herečce Tereze Brodské se teď její svět zmenšil na byt a balkon. „Člověk si teď najednou krátí čas tak, že se dá do gruntování. Pak zjistím, že jsem ta okna umyla už třikrát, prádlo vyprala nejmíň pětkrát a do toho pořád vařím,“ prozrazuje herečka, které nejvíc chybí lidi a kolegové, herci ze Slunečné. Až tohle všechno pomine, tak se s velkou radostí herečka rozjede do ateliérů v Malešicích. „Těším se, až mi produkce zavolá a řekne: Terezo, jedem!“

Ivan Mládek: Zdraví jde stranou. Budu koncertovat, dokud nechcípnu, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy