Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 StarDance 2021 Česko Slovensko má talent 2021

Nejnovější kauzy

Kapsářka v Milovicích vybrala nic netušící ženě kabelku. Poznáte ji?

Nymburští policisté žádají veřejnost o pomoc při hledání kapsářky, která před několika dny okradla ženu v nákupním centru v Milovicích. Ve chvilce nepozornosti jí odcizila z  nákupního košíku celou peněženku.

"Nemilou zkušenost má v tomto směru žena, která se před několika dny obrátila na policisty. Během návštěvy nákupního centra v ulici Italské v Milovicích ji okradla neznámá žena. To, že se jedná o ženu, bylo zřejmé až ze záběrů bezpečnostních kamer, které mají policisté k dispozici. Nakupující si totiž ničeho nevšimla, ani toho, že vzápětí po ní vstoupila do prodejny jiná žena, která si z její kabelky odložené v nákupním vozíku vytáhla nepozorovaně peněženku, se kterou hned prodejnu opustila. Okradená žena v ní měla kromě dvou tisíc na hotovosti také platební kartu a kartičku pojištěnce," sdělila policejní mluvčí Vlasta Suchánková.

Policisté nyní tuto ženu, kterou zachytila bezpečnostní kamera, hledají. Víte, o koho jde? Kde se nachází? Pokud ano, volejte policistům na linku 158. Není vyloučeno, že si podobným způsobem přilepšuje i nadále a že toto zřejmě nebude její první případ...

Pokud by se podařilo zjistit její totožnost, hrozilo by ženě obvinění z krádeže a až dvouletý trest odnětí svobody, pokud by byla postavena před soud.

Související články

Další články