Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 Love Island 2022

Kapitán Amerika Chris Evans: S bratrem prozradili trapné tajemství z dětství

Kapitán Amerika Chris Evans: S bratrem prozradili trapné tajemství z dětství
Zdroj: instagram
+ Dalších 10 fotografií
Bratři
Kdo by neznal Kapitána Ameriku? Chris Evans (38) je populární herec. Ale málokdo už ví, že má mladšího bratra, který je rovněž hercem. Scott (36) a Chris se zúčastnili televizní show, ve které na sebe prozradili ta největší tajemství. Hvězdný herec na svého mladšího bratra práskl věci, o kterých nikdo neměl ani tušení. Jaké pikantnosti na sebe bratři "vyslepičili"?

Chris Evans ztvárnil postavu Kapitána Ameriky v legendárních filmech od Marvelu. Zahrál si postavu chrabrého hrdiny s velkým srdcem, pro nějž byla čest vším. Ovšem v reálném životě to takový dobrák není.

V pondělí večer se Chris účastnil show The Tonight Show. Sekundoval mu jeho mladší bratr Scott Evans. Chlapci si zahráli hru, při které měli nasazená sluchátka a navzájem odhalovali tajné příběhy z dětství.

Nikdo by snad do Chrise neřekl, že je schopný o svém bratrovi prozradit takováhle tajemství před tak širokým publikem: Rodina Evansových byla na dovolené na horách v Loon Mountain a tehdy pětiletému Scottovi se opakovaně stala nehoda. Chris práskl, že se jeho mladší bratr během pobytu na horách několikrát počůral.

Když pak Scottovi byla položena otázka, co ví o Chrisovi, a jeho rodiče ne, neváhal s odpovědí. Jako malí caparti si hráli a bratrsky se prali. Jenže to zašlo až moc daleko a Chris strčil Scotta na stůl, o který si jeho mladší bratr rozbil hlavu. Jenže Scott byl šlechetný a rodičům řekl, že upadl, aby se jeho bratr vyhnul trestu. No, zdá se, že reálný Kapitán Amerika není až tak čestný jako na filmovém plátně.

Bratry Evansovy si můžete prohlédnout v naší fotogalerii.

Narozeniny herce v důchodu Jana Kanyzy: Není co slavit, jen vám každý rok přidají další prášky, říká štamgast z Hospody

Související články

Další články

Nejnovější kauzy