Trendy tagy Speciál: Hubněte s námi válka na Ukrajině MasterChef Česko 2022 MS ve fotbale 2022

Kápézetka ztracené Gabriely Soukalové: Místo spacáku náhradní podprsenka a čelenka

Ztracená Gabriela Soukalová: Místo spacáku náhradní podprsenka
Zdroj: Se souhlasem Gabriela Soukalová
+ Další 4 fotografie
noc hrůzy

Bývalá biatlonistka a držitelka několika olympijských medailí Gabriela Soukalová (32) prožila noc jako z hororu. Při své vyjížďce na kole se ztratila v italských Alpách a strávila noc pod širákem. Dle informací eXtra je moderátorka pořadu ShowTime naštěstí v pořádku v rukou lékařů. 

Místo ešusu podprda

Projížďka na kole po italských Alpách měla být pro bývalou biatlonistku Gabrielu Soukalovou příležitostí, jak si vyčistit hlavu, místo toho si moderátorka pořadu ShowTime na CNN Prima NEWS prožila noc, která se jistě zařadí mezi ty nejdramatičtější zážitky v jejím životě.

Maminka roční holčičky totiž uvízla během výletu na trase ve výšce 2400 metrů nad mořem a nemohla najít cestu zpět. Za vybavení, které si s sebou Gabriela vzala na svou výpravu do divočiny, by ji král trampů Honza Nedvěd asi moc nepochválil. Místo celty, spacáku a ešusu obsahoval batoh bývalé vrcholové sportovkyně tričko na převlečení, čelenku a náhradní podprsenku. Naštěstí nezapomněla na termo prádlo, které jí dost možná zachránilo život. Navíc jako bývalou biatlonistku ji menší alpské mrazíky nemohly překvapit, což naopak podle naších informací překvapilo tamější záchranáře.

Ve videu, které Soukalová sdílela na svém Instagramu den před svým zmizením a dneska by ho možná nejraději smazala, škádlila svého partnera Miloše Kadeřábka, že má zavazadlo plné zbytečností, večer na to by ale jistě dala cokoliv za jakoukoliv z položek jeho batohu, který se ale společně s jejím mužem nacházel v kilometry vzdáleném hotelovém pokoji.

Naštěstí se našla

Ke vší smůle se Gabriele po cestě vybil mobilní telefon a nemohla si zavolat pomoc, a tak jí nezbylo nic jiného, než na místě přečkat do rána. Moderátorka ale určitě dobře věděla, že její partner udělá pro její záchranu cokoliv, i kdyby to mělo znamenat, že rozebere italské Alpy kámen po kameni, a to se také stalo. Po mnoha hodinách strávených venku v zimě ji nakonec našli záchranáři i hasičský sbor z oblasti Livigna, o čemž informoval italský web Milano Repubblica.

Že je Gabriela živá a zdravá prozradila eXtra.cz šéfredaktorka společenské rubriky CNN Prima News, Zuzana Brzáková. "Podle našich informací je Gabriela v pořádku, teď nabírá síly a vstřebává vše, co má za sebou. Není to tak, že by se ztratila a nevěděla kudy kam. Cestu jí znemožnil utržený útes, kvůli kterému nemohla pokračovat v naplánované trase. Díky dobrému vybavení a skvělé fyzičce ale nakonec vše zvládla, je to prostě superžena!"

Gabriela si prostě umí užít dovolenou se vším všudy a její životní partner se s ní rozhodně rozhodně nenudí, ale něco nám říká, že samotnou ji už na výlet nikdy nepustí. Tak si snad příště k náhradní podprsence přibalí i powerbanku.

Začalo to nemravným dopisováním, skončilo stalkingem. Známého dýdžeje pronásleduje posedlá fanynka. Vyhrožuje i jeho partnerce

Související články

Další články

Nejnovější kauzy