Trendy tagy Jiří Menzel Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Kapelu Mike + The Mechanics si nesmíte nechat ujít: Už v září čeká Prahu jejich famózní show!

Mike Rutherford zahraje v Praze!
Datum 6. září si poznamenejte do diáře. Do pražské Lucerny totiž dorazí kapela Mike + The Mechanics v čele s baskytaristou skupiny Genesis Mikem Rutherfordem. A slibují velkou show!

Mike Rutherford má důvod k úsměvu, protože chystané album Let Me Fly má vše, co by mělo mít – destiluje vše, co Mike + The Mechanics opravdu umějí, složit skvělé písničky, které radostně přitakávají životu se šibalským úsměvem. Z alba Let Me Fly prýští radost, která je po celou dobu existence kapely její nedílnou součástí, a jako vždy je tu celá řada zajímavých postav, jako například postava nešťastného záletníka ze skladby Don’t Know What Came Over Me, mimochodem prvního singlu z alba.

Hlavní Mechanik Mike Rutherford vysvětluje: „Je to člověk, který je šťastně ženatý, miluje svou paní a všechno je úžasné. Po známosti na jednu noc však přijde úplně o všechno. Bylo to čiré bláznovství a on se teď kaje. Bylo mu odpuštěno? V téhle písničce se rozhřešení nedočká… A rozhodně to není autobiografická píseň!„

Zvuk nového alba Let Me Fly dostal na starosti Mikeův kamarád Brian Rawling, producent nahrávek Davida Bowieho, Tiny Turner, Cher nebo právě Mike + The Mechanics. V prosinci 2015 Rawling Mikea představil Clarku Datchlerovi, zpěvákovi Johnny Hates Jazz, a nové skladatelské partnerství bylo na světě.

Mike Rutherford založil kapelu už v roce 1985, ale v roce 2004 se skupina rozpadla. Poté se kromě Rutherforda kompletně změnilo složení a pánové se ženou neskutečným tempem vpřed a chtějí nadchnout své fanoušky!

Tenhle koncert se rozhodně vyplatí vidět. Vstupenky na něj můžete koupit ZDE.

Související články

Další články