Velcí muži se neubránili slzám, když v Paříži navštívili pietní místo obětem teroristického útoku v klubu Bataclan, který proběhl při jejich koncertu.

Nedávno jsme vám přinesli první rozhovor se členy kapely potom, co se jejich koncert stal jedním z cílů teroristického útoku. Popisují, jakým způsobem se jim povedlo zachránit si život a jak viděli umírat své fanoušky. V rozhovoru zaznělo: „Chci se tam vrátit, chci, abychom byli první, kteří zahrají ve znovuotevřeném Bataclanu. Naši přátele tam přišli, aby viděli rock'n'roll, a zemřeli. Chci se tam vrátit a žít,“ řekl Hughes. Homme ho doplnil: „Není to jenom kvůli našim fanouškům, lidem, kteří tam zemřeli. Je zkrátka naším údělem se tam vrátit. Reprezentujeme lidi, kteří sami už nic nedokážou udělat.“ Připomenout celý rozhovor si můžete ZDE

Svoje slova zdá se hudebníci dodrží, zatím nekoncertovali v Bataclanu, ale v Paříži už si zahráli. V pondělí vystoupili na koncertu kapely U2.

Vrátili se i na místo masakru, tedy před Bataclan, kde je dostihly emoce v plné síle. Není se čemu divit. Při masakru, který se odehrál 13. listopadu, zemřelo jen na jejich koncertu 89 lidí.

O tom, že se v Bataclanu odehrávalo hotové peklo, nemá smysl diskutovat, dokazuje to i tato fotografie.