Trendy tagy Speciál: Hubněte do plavek válka na Ukrajině Svatba Karlose a Lely Agáta Hanychová

Kapela Totální nasazení slaví 30 let: Své turné započne velkým překvapením pro fanoušky

Totální nasazení vyráží na své letošní první turné.
Zdroj: ForFun Agency
turné
Svou třicátou koncertní sezonu zahájí slánské Totální nasazení, jak bývá jejich zvykem, poněkud netradičně. Zatímco si většina kapel v lednu líže rány z podzimního koncertování nebo sbírá síly na další sezonu, neúnavní slaňáci jdou z turné do turné...

Na první měsíc tohoto roku si kapela ve spolupráci se svou domácí ForFUN Agency připravila menší turné s názvem MAD TOUR 2020 s ruskou ska-punk-rockovou kapelou M.A.D. Band. V Praze a Brně obě kapely doprovodí spřízněná punk-rocková Dilemma in Cinema, která zde také pokřtí své nejnovější CD Kup si!

Největším tahákem lednového miniturné bude zajisté slánská zastávka, kde obě kapely vystoupí na místním tradičním festivalu - Zimní valník.

Totální nasazení, které v tomto roce oslaví své třicáté narozeniny, mimo jiné také výročním koncertem v sále pražské velké Lucerny, slibuje na tento rok spoustu překvapení. Kromě lednového turné se můžete těšit na turné po kulturních domech a větších klubových sálech s kapelami The Fialky a Nežfaleš, které po únorové pauzičce naváže na letošní intenzivní koncertní aktivity.

Těšit se můžete po delší době i na nějaký ten videoklip a tím to zdaleka nekončí. "Za to, že si můžeme plnit naše hudební sny vděčíme především našim fans. Vrátit jim to můžeme jedině tím, že budeme co nejvíc hrát. Proto bude náš výroční třicátý rok existence ve znamení maximálního koncertního nasazení", uvádí zakládající a nejstarší "totáč", baskytarista a zpěvák Sváťa Šváb.

Na klip Balkánská se podívejte ZDE

Dominique Alagia o SuperStar: Chtěli ze mě udělat pipinu, Pagáčová psala, že jsem pí..

Související články

Další články

Nejnovější kauzy