Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy koronavirus Extra Host (pořad) Počasí požár v Bohumíně

Nejnovější kauzy

Kapela Lake Malawi míří na Eurovizi: Frontman si dříve myslel, že je soutěž bizarní

Zdroj: instagram
+ Dalších 11 fotografií
Kapela Lake Malawi
V úterý 14. května se v izraelském Tel Avivu koná pěvecká soutěž Eurovize. Za Českou republiku tam letos míří kapela Lake Malewi v čele s Albertem Černým (30). Ten dříve považoval soutěž za bizarní.

Jako každý rok tak i letos proběhne pěvecká soutěž Eurovize, kterou loňský rok vyhrál Čech Mikolas Josef (23). Hudební soutěž se koná v úterý 14. května a tentokrát ji bude hostit město Tel Aviv v Izraeli.

Za Českou republiku je letos vyslána kapela Lake Malawi v čele s Albertem Černým. Ten poskytl exkluzivní rozhovor pro iDnes.cz v pořadu Za scénou. Tam zmínil, že si dříve myslel o Eurovizi ne úplně dobré věci. „Ano, říkával jsem si, že je to bizarní soutěž,“ popisoval frontman kapely. Byly časy, kdy by se zpěvák soutěže účastnit nechtěl. Názor změnil poté, co mu Česká televize položila otázku „opravdu pokládáte dvě stě milionů diváků za blbce?“.

Když mu byla položena tato otázka, přišel názorový zlom. Nyní je frontman názoru, že se v soutěži dá najít i kvalitní hudba. Albert doufá ve zvýšení popularity soutěže u českých diváků. „Mikolas Josef tomu loni hodně pomohl, tak doufám, že letos pomůžeme i my,“ popisuje Černý, který se představí v Izraeli s písničkou Friend Of A Friend.

Související články

Další články