Kluci z Hentai Corporation nejdou pro ostrý výraz daleko. Když si je ale někdo pozve na festival, tak by měl vědět, o co tu jde. V Dačicích to nevěděli a tak když lídr kapely začal urážet lidi v publiku, ochranka zasáhla. Zpěvák prý dostal trochu do zubů a v Dačicích si už ani neškrtne.

"Velká omluva všem našim věrným návštěvníkům Rockfestu. Během vystoupení kapely Hentai Corporation došlo k velkým slovním urážkám a nepřístojnostem ze strany zpěváka a z toho důvodu bylo vystoupení předčasně ukončeno. Ještě jednou se vám všem omlouváme, je nám to velice líto. Kapele jsme smlouvu vypověděli a byli vykázáni z prostor areálu,“ komentovali situaci pořadatelé festivalu v Dačicích.

„To, co předvedl zpěvák, že házel mikrofon do všech světových stran (opakovaně), kopal do aparatury a následně nadával lidem do vrahů dětí a další… To už asi jednomu z fanoušků ruply nervy a vrazil mu dělo, protože zpěvák byl v bezprostřední blízkosti u diváků až u hrazení. A securiťáky hodnotit nebudu, z toho si udělejte vlastní obrázek,“ uvedl muž, který video nahrál na youtube.com.