Trendy
válka na Ukrajině Olympiáda v Paříži Petr Pavel kauza Kramný

Kapela Chinaski natočila videoklip k Punčocháčům: V hlavní roli Holubová s Obermaierovou jako lupičky

Kapela Chinaski natočila klip k legendárnímu songu Punčocháče. V Hlavní roli se blízkla Eva Holubová.
Zdroj: Se souhlasem Chinaski
Předchozí Další
+ Dalších 5 fotografií
VIDEOKLIP

Kapela Chinaski oslavila třicet let a v rámci těchto oslav si nadělila album, na které znovu nahrála deset hitů. Mezi nimi i legendární Punčocháče, které se zároveň konečně dočkaly i videoklipu. Jeho zápletkou je přepadení banky, za kterým stojí Eva Holubová, Jaroslava Obermaierová a Lilian Malkina. Režie se ujal Jakub Kohák, a to i přesto, že chtěl již natáčení klipů pověsit na hřebík, jak prozradil redakci eXtra.cz prostřednictvím distributorů.

Punčocháče jsou vůbec nejstarší a jednou z nejoblíbenějších písní kapely Chinaski. V rámci oslav 30 let uskupení je fanoušci mohou nyní slyšet se zcela novým zvukem, kterým ho kapela opatřila během svého únorového pobytu ve světoznámém studiu Rockfield. Nový videoklip je předzvěstí speciálního narozeninového alba.

"Dospěli jsme a cítíme, že některé písně, které jsme v minulosti nahráli, bychom dnes zahráli jinak. Někdy jsou to písně, které neprávem zapadly, a někdy takové, které si prostě zaslouží tu nejlepší současnou produkci a zvuk. Takových písní jsme vybrali deset, odjeli jsme je nahrát znovu do legendárního britského studia Rockfield a budeme je postupně zveřejňovat," vysvětlil redakci eXtra.cz frontman Michal Malátný.

Holubová a Obermaierová jako lupičky

Zajímavostí je, že žádná z vybraných písní nikdy neměla klip. Fanoušci se tak v průběhu letošního roku dočkají i deseti nových klipů. O ten první k písni Punčocháče se jako režisér postaral Jakub Kohák. "S Jakubem Kohákem v roli moderátora se Chinaski na koncertech setkávají často. Jsme rádi, že naše námluvy vyústily v natočení klipu k písni Punčocháče. Jakub přišel s perfektním námětem i hereckým obsazením," komentoval spolupráci manažer kapely Martin Pokorný.

Hlavní role v Kohákově klipu, jehož zápletkou je přepadení banky, obsadily herecké hvězdy Eva Holubová, Jaroslava Obermaierová a Lilian Malkina. "S chlapci z mnoha kapel domlouváme natáčení už léta. A popravdě už jsem pomýšlel na videoklipový vejminek. Ovšem když jsem slyšel Punčocháče, změnil jsem názor a ještě jednou vzal kameru do rukou. Však Chinaski, kapela, u které platí staročeské pořekadlo: Co píseň, to hit – co hit, to píseň, těm se nedá odolat!" vysvětlil důvody změny názoru Kohák.

Koncert v O2 areně

Všechny nově nahrané písně se pohromadě objeví na speciálním albu, které si budou moci fanoušci poprvé pořídit na velkolepých koncertech kapely v pražské O2 areně. Staré hity v novém kabátku budou také součástí koncertů v největší české hale. Chinaski zahrají v Praze 11. a 12. prosince.

Utajený spor Slávka Boury s Železným. Rande pro LGBT natočil navzdory zákazu ředitele Novy, ten se pak chlubil cizím peřím

Související články

Další články

Nejnovější kauzy