Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Veronika Kopřivová Horoskop Počasí Černobyl

Nejnovější kauzy

Kanye West zaútočil na fotografa, teď čelí obvinění z krádeže a násilí

Kanye West (36) se poprvé projevil jako arogantní hulvát, když vlítnul před pár lety na pódium při předávání cen MTV a právě děkující Taylor Swift (23) sebral mikrofon a začal divákům sdělovat svůj názor na to, kdo měl cenu ve skutečnosti dostat.

Svoji psychickou labilitu následně potvrdil tím, že oplodnil hvězdu vlastní reality show Kim Kardashian (32), která je s ním stejně jen proto, že se jí jeho diamantové náušnice hodí k botám. A teď se Kanye předvedl znovu! Měl za úkol pouze vystoupit z taxíku na letišti v Los Angeles a přejít do letištní haly. Bohužel to nezvládl a neodpustil si po cestě jeden útok na fotografa, stojícího opodál.

Ačkoliv mu paparazzi opakoval, že ho má moc rád, a dokonce i když mu Kanye nadával, mu opakoval, že ho má rád, rapper ho napadl a sebral mu foťák. Teď čelí obvinění z krádeže a násilí. Zástupkyně šéfredaktora eXtra.cz Agáta Prachařová (28) očividně svým loňským incidentem ve Varech nastolila nový trend.

Mohlo by vás zajímat

Další články