Trendy tagy Čauky lidi Survivor Česko 2022 Pavel Trávníček Výměna manželek 2022 Devadesátky (seriál)

Nejnovější kauzy

Kanye West zaskočil fanoušky dojemnou řečí: Málem jsem zabil svou dceru, plakal

Kanye West zaskočil fanoušky dojemnou řečí: Málem jsem zabil svou dceru, plakal
Zdroj: Prodimedia
+ Dalších 7 fotografií
kandidát na prezidenta
Raper Kanye West to s kandidaturou na prezidenta USA myslí vážně. V neděli tak v Charlestonu započal svou předvolební kampaň. Tam ale neudržel na uzdě emoce. Na místě se rozbrečel a svěřil se s šokující informací o své manželce a jejich dceři. Od všech přítomných se ale dočkal pochopení.

Během své předvolební kampaně předvedl více než hodinovou bouřlivou řeč. Některé jeho výroky však byly příliš kontroverzní. "Harriet Tubman nikdy otroky neosvobodila, prostě je nechala pracovat pro jiné bílé lidi," tvrdil zpěvák, čímž vyvolal mezi přítomnými zvláštní pocity. Tímto výrokem to ale neskončilo.

Kromě toho se totiž svěřil i se svým soukromým životem. Konkrétně se zaměřil na rok 2013, kdy jeho manželka Kim Kardashian (39) West otěhotněla. V té době měl Kanye více žen a na rodinu neměl ani pomyšlení. "Několik měsíců jsme mluvili o tom, že si to dítě nenecháme. V ruce už držela pilulky na potrat," vyprávěl raper publiku, které nejspíš ani netušilo, co má příběh společného s kandidaturou.

Názor na těhotenství změnil ve chvíli, kdy se mu údajně zjevil Bůh. Ten mu sdělil, že potrat není správná volba. "Obrazovka na mém počítači zčernala a Bůh mi řekl, že pokud poeru jeho vizi, on poere tu mou," pokračoval.

V dojemné řeči nezapomněl připomenout ani svou matku. Tu její partner také nutil k potratu ve chvíli, kdy byla těhotná s Westem. "Má matka mi zachránila život," dodal Kayne a propukl v pláč. Začal se totiž srovnávat se svým otcem. "Málem jsem zabil svou vlastní dceru," naříkal dál. Emoce, které vypluly na povrch, ale prezidentskému kandidátovi pomohly ke skvělým výsledkům. Jeho fanoušci totiž byli nadšení a povzbudili Westa hlasitým potleskem.

Jeho řeč ale nebyla pouhým emočním záchvatem. West totiž informoval, že pokud bude zvolen, chce se zbavit nouzové antikoncepce, která zabraňuje těhotenství do 72 hodin po nechráněném sexu.

Související články

Další články