Trendy tagy Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021 Český lev 2021

Nejnovější kauzy

Kanye West už je zase mimo: Tvrdí, že ho diskriminujeme a že má stejné IQ jako Einstein

Kim a Kanye zase baví veřejnost svými nechtěnými trapasy.
Zdroj: Profimedia.cz
+ Další fotografie

Přemýšleli jste někdy nad tím, co by se stalo, kdyby páreček Kanye West (37) a Kim Kardashian (33) prostě zmizeli z naší planety? Nejspíš nic. Nikdo by netruchlil, protože tihle dva za sebou nemají žádné skutečné hodnoty, jen knihu o vlastních selfie a klip dělaný v Malování s hudbou deseti přes sebe hrajících přehrávačů.

Ale zase by tady nebyla taková sranda.

Kim, celebritka ze země nikoho, neznající nic, je aspoň hezká a na její selfíčka se dá dívat. Nic jiného ale tahle holka dělat neumí, takže to je jak koukat na bičíkovce, co mrská svým ocáskem. Po chvilce vás to přestane bavit.

Kanye West je zase rapperem, jehož si spletete s deseti dalšími. Když začne někde něco hrát, nevíte, jestli je to on, Puff Daddy, nebo jak se tento týden zrovna jmenuje, Ice-T, Dappy nebo prostě kdokoliv jiný, kdo není Eminem nebo Pharrell Williams, které okamžitě poznáte po hlase. Asi to navíc s tím hlasem nebude taková sláva, protože když má koncert, zpívá v autotune a vůbec mu to není trapné.

Prostě tahle komediální dvojka musí každého elementárně příčetného člověka rozesmávat k slzám. A co teprve, když z nich začnou padat moudra! Kim radši moc nemluví, ale Kanye to zvládá za oba a velmi často.

Naposledy šel k soudu za napadení fotografa a bylo to takové montypythonovské vystoupení. Zatímco žaloba se snažila aspoň o nějaké veřejně prospěšné práce, aby si o sobě chlapeček moc nemyslel, Kanye tam začal vřískat, že je nejchytřejší celebrita, s jakou jednají, že má IQ stejně vysoké jako Einstein a že dnešní doba ho diskriminuje a zachází s ním „jako s negrem v šedesátých letech“.

Přepis těch jeho perel má k dispozici velmi úspěšný americký server TMZ, který toho už odhalil hodně. A jak se reportéři magazínu svěřili: „Některé věci jsme si museli číst i dvakrát, jak moc jsme se smáli.“ Kanye nakonec dostal podmínku. Za což může být štěstím bez sebe. Kdyby se totiž soudilo hlupáctví a arogance, tihle dva by z basy nevylezli nikdy.

Související články

Další články