Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Kanye West trapně škemral o peníze u Marka Zuckerberga: Takhle mu facebookový král odpověděl!

Kanye se pořádně ztrapnil, ale jeho ego si to pořád neuvědomuje.
Zdroj: Instagram, Facebook
Kanye West se v posledních dnech chová jako přerostlé otravné mimino, kterému rodiče vzali lízátko. Uráží všechny okolo sebe, křičí, že je nejvýznamnější umělec na světě, a k tomu všemu prosí úspěšnější lidi o peníze. Třeba takového Marka Zuckerberga. Zakladatele Facebooku oslovil na konkurenční sociální síti Twitter a rovnou si řekl o miliardu dolarů. Vždyť Kanye není žádný troškař, no ne?

Takže co se Kanyemu v posledních dnech povedlo? Urazil svoji bývalou přítelkyni Amber Rose, řekl o zpěvačce Taylor Swift, že je to bitch a teprve on ji udělal slavnou, a to není všechno. Pouští do světa moudra, že je významnější umělec než třeba malíř Picasso nebo režisér Stanley Kubrick.

Trapas.

K tomu všemu přidává, že prodělal 53 milionů dolarů, ale má tolik nápadů, jak zlepšit svět, že potřebuje víc peněz. Škemral tedy u Marka Zuckerberga. A dostalo se mu rady od softwarového inženýra Stevena Grimma. „Milý Kanye, když chceš žádat o miliardu dolarů zakladatele Facebooku, nedělej to na Twitteru.“ A sám Mark tento příspěvek „lajknul“.

Samozřejmě by bylo pod jeho úroveň vůbec Kanyemu na podobné voloviny odpovídat. Tohle je ale decentní způsob, jak arogantního rappera poslat do háje!

Související články

Další články