Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Kanye už to nevydržel a zaplatí Kim zkrášlení jejího pozadí! Co všechno bude potřeba doladit?

Uf, to je tedy zadek…
Zdroj: profimedia
+ Dalších 21 fotografií
Příběh nevzhledného pozadí Kim Kardashian asi netřeba znovu představovat. Všichni vědí, že si slavná celebrita většinou dost pomáhá fotoshopem, a tak když světlo světa spatřily fotky jejího zadku bez retuše, není divu, že ji většina veřejnosti zavrhla. A její manžel Kanye West podle všeho reagoval dost podobně.

Kanye si hodně potrpí na své jméno, a tak ho podle zdrojů radaronline dost naštvalo, když se fotky Kimina nevzhledného zadku začaly šířit médii. Vzhledem k jeho psychickým excesům v minulosti nechápeme sice, že tato drobnost může jeho pověsti ještě nějak uškodit, ale budiž.

Kanye se tedy velmi rozohnil a rozhodl se, že Kim pošle na pár chirurgických zákroků, které z její řiti zase vykouzlí pevnou prdelku. Je to trochu ujeté vzhledem k faktu, že jeho vlastní matka zemřela na stole lékařů při chirurgickém zákroku, ale popravdě u téhle rodiny se skutečně nedivíme ničemu.

Co všechno se na Kim tedy chystá, respektive na co všechno se chystá ona? Do zadečku by se jí měl vpravit nějaký ten tuk a zároveň se udělají kontury. V překladu to znamená, že by jí tenhle zákrok měl zbavit celulitidy a zadek by měl být opět vypnutý a hladký, jako dětská prdelka. Celulitidy se zbaví pomocí laseru a k dokonalosti pak už postačí pouze výplně, se kterými je prý dobře obeznámena.

Nedá se svítit, pro krásu se musí trpět. Nejvíc ale asi zapláče nejen Kimin zadek, ale také Kanyeho peněženka. Manželství s Kim Kardashian holt není zadarmo.

Související články

Další články