Kanye si hodně potrpí na své jméno, a tak ho podle zdrojů radaronline dost naštvalo, když se fotky Kimina nevzhledného zadku začaly šířit médii. Vzhledem k jeho psychickým excesům v minulosti nechápeme sice, že tato drobnost může jeho pověsti ještě nějak uškodit, ale budiž.

Kanye se tedy velmi rozohnil a rozhodl se, že Kim pošle na pár chirurgických zákroků, které z její řiti zase vykouzlí pevnou prdelku. Je to trochu ujeté vzhledem k faktu, že jeho vlastní matka zemřela na stole lékařů při chirurgickém zákroku, ale popravdě u téhle rodiny se skutečně nedivíme ničemu.

Co všechno se na Kim tedy chystá, respektive na co všechno se chystá ona? Do zadečku by se jí měl vpravit nějaký ten tuk a zároveň se udělají kontury. V překladu to znamená, že by jí tenhle zákrok měl zbavit celulitidy a zadek by měl být opět vypnutý a hladký, jako dětská prdelka. Celulitidy se zbaví pomocí laseru a k dokonalosti pak už postačí pouze výplně, se kterými je prý dobře obeznámena.

Nedá se svítit, pro krásu se musí trpět. Nejvíc ale asi zapláče nejen Kimin zadek, ale také Kanyeho peněženka. Manželství s Kim Kardashian holt není zadarmo.