Trendy
válka na Ukrajině Výměna manželek 2024 Sedm schodů k moci Survivor 2024

Kaňoková ukázala těhotenské bříško, Slováčková zazářila s turbanem či vysmátá Borhyová: Krásky na akci Novy

Tiskovka TV Novy se známými osobnostmi.
Zdroj: Koláž eXtra.cz/Tomáš Martínek
+ Dalších 14 fotografií
Setkání

Jako každý rok i letos se uskutečnila tiskovka k jarnímu schématu televize Nova a dorazily na ni největší osobnosti soukromé televize. Kromě redakce eXtra.cz se v pražském kreativním prostoru Město.Moře sešly třeba vysmátá Lucie Borhyová, těhotná Beáta Kaňoková, s rakovinou bojující Anička Slováčková nebo Lucie Vondráčková, která nedávno nastoupila do seriálu Ulice. Kdo další přišel, na to se můžete podívat v článku. 

Televize Nova uspořádala tiskovou konferenci k novému jarnímu schématu v prostorách kreativního prostoru Město.Moře v pražských Holešovicích. Akci si nemohly nechat ujít největší hvězdy Novy a nechyběla ani redakce eXtra.cz, která zdokumentovala setkání.

Moderátorka Lucie Borhyová dorazila opět se svým širokým úsměvem a velmi jí to slušelo. Na sobě měla černé šaty s puntíky, světlou kabelku přes rameno a černé boty se stříbrnými cvočky.

Těhotná Kaňoková

Dorazila také zpěvačka Anna Slováčková, která momentálně bojuje s rakovinou plic. Na sobě měla černý slušivý overal a nechyběl ani turban, který nosí kvůli tomu, že jí po chemoterapii vypadaly vlasy. Anna byla během celé akce usměvavá a moc jí to slušelo.

Herečka Beáta Kaňoková si akci také nenechala ujít a ukázala své těhotenské bříško. Druhé dítě čeká s partnerem Tomášem Kotasem, jak oznámila v říjnu na svých sociálních sítích. Beáta dorazila oblečená velmi ležérně – a není se ani čemu divit vzhledem k jejímu pokročilému stadiu těhotenství.

Na to, kdo další dorazil, se podívejte v galerii.

Eva Podzimková o odmítnutí postelových scén: Přijdu si stará, je to trapné, říká

Související články

Další články

Nejnovější kauzy