Trendy tagy Extra Host (pořad) Čauky lidi Hubnete s nami Výměna manželek 2021

Nejnovější kauzy

Kanibalismus a znásilňovací fantazie: Slavný herec Armie Hammer čelí drsným obviněním

Zdroj: Profimedia.cz
+ Další 2 fotografie
SKANDÁL
Hollywoodská hvězda Armie Hammer se dostal do vážných problémů. Soukromé zprávy, které údajně posílal svým milenkám, obsahují zneklidňující popisy kanibalismu, znásilnění a dominance. Herec všechna obvinění odmítá.

Herec Armie Hammer čelí vážným obviněním. Na instagramovém účtu @houseofeffie se objevily desítky screenshotů soukromých zpráv, které údajně poslal svým bývalým milenkám. Screenshoty, jejichž pravost není doposud potvrzená, ukazují Hammerovy fantazie o znásilňování, dominanci a kanibalismu. Údajné zprávy byly poslány mezi roky 2016 a 2020, tedy v době, kdy byl Hammer ženatý se svou manželkou Elizabeth Chambers. S tou jsou nyní odloučeni.

Děsivé detaily ze zpráv od Armieho Hammera

Hvězda filmů Dej mi své jméno nebo Osamělý jezdec se v soukromých zprávách do detailů rozepisuje o svých choutkách. V jedné zprávě se píše: „Na 100 % jsem kanibal. Chci tě sníst. K***a. Je děsivý si to přiznat. Nikdy předtím jsem si to nepřiznal.“ Později píše, že už jednou vyřízl srdce živému zvířeti a ještě teplé ho snědl. Zprávy odhalují i další zneklidňující detaily. V jedné z nich se Hammer svěřuje s představou, jak znásilňuje svou milenku s nožem v ruce.

Poté, co instagramový účet začal tyto zprávy zveřejňovat, se k obvinění přidaly další ženy s podobnými zkušenostmi, které dokládají dalšími screenshoty. „Rozhodly jsme se kolektivně promluvit o tom, jak s námi bylo zacházeno a také poté, co jsme viděly, jak v roce 2020 zacházel se ženami. Nemůžeme dovolit, aby procházely tím, čím jsme si prošly my,“ stojí v jejich společném anonymním prohlášení.

Kanibal, nebo oběť?

Herec obvinění popírá, ačkoliv ho už stála roli ve snímku Shotgun Wedding, kde měl hrát s Jennifer Lopez. „Nebudu na tyhle kraviny ani reagovat. Ale ve světle těchto zvrácených a nepodložených online útoků jsem se rozhodl, že nemohu s klidným svědomím opustit své děti a jet na čtyři měsíce točit film do Dominikánské republiky,“ řekl Hammer v oficiálním prohlášení.

Související články

Další články