Trendy tagy válka na Ukrajině Výměna manželek 2023 Survivor 2023 Petr Pavel

Kanibal Ottis: Matka ho převléká za holku, vrah griluje své oběti v ulicích, kolemjdoucí nic netuší

Kanibal Ottis: Matka ho převléká za holku, vrah griluje své oběti v ulicích, kolemjdoucí nic netuší
Zdroj: Foto Jacksonville Police Department / Profimedia
Odporný kanibal
Ottis Toole své oběti griluje a pojídá v ulicích, aniž by to kolemjdoucí tušili. Matka jej v dětství strojí za holčičku, babička ho učí vykopávat hroby. Svůj první sex zažije v pěti letech. Dětské oběti láká na cukrátka.

Budeš holčička!

Ottis Toole se narodil 5. března na Floridě. Fanaticky věřící matka jej obléká do dívčích šatů a říká mu dívčím jménem - Becky. Přála si dceru, syna nechtěla. Otec, alkoholik upoutaný na vozíček, rodinu opouští, když je Ottis ještě malý. Mladý chlapec se stávcá obětí incestu. Zneužívají jej rodinní příslušníci i rodinní přátelé, mezi nimi Ottisova starší sestra, sousedé a v pěti letech je znásilněn otcovým známým.

Babička je satanistkou a malého Ottise učí vykrádat hroby a nutí jej se sebepoškozovat. Pro Ottise vymyslí trochu ostřejší přezdívku než jeho maminka. Přezdívá mu pro změnu Ďáblovo dítě. Ottis trpí mentální retardací a epilepsií. Ve 12 letech navazuje homosexuální vztah se spolužákem. Ottisovi je později diagnostikována antisociální porucha osobnosti, paranoidní schizofrenie, ADHD a dyslexie a pyromanie. Mladík také trpí neovladatelným hněvem a je nadmíru impulzivní.

Oběti griluje v ulicích

Mladý Ottis často utíká z domova, živí se prostitucí a přespává v opuštěných domech. To už je ale závislý na pornu. Ottise kromě mužů sexuálně vzrušuje hlavně oheň. Na svých cestách tedy zapaluje, co se dá. Ze školy odchází po dokončení deváté třídy. Sám se přiznává k tomu, že první vraždu spáchal, když mu bylo čtrnáct. Prodavače, který si jej objedná na sex, přejede autem. Poprvé se do vězení podívá v sedmnácti. Ottis je obviněný z vražd čtyřiadvacetileté Patricie a jednatřicetileté Ellen. Rozhodne se oženit s o 25 let starší bisexuálkou, sňatkem se snaží svou orientaci maskovat. Manželka jej ale opouští po pouhých třech dnech.

Rok 1976 se pro Ottise stává osudným, neboť se setká s matkovrahem Henry Lee Lucasem, se kterým navazuje homosexuální vztah. Vypadá to, jako znamení. Oba mají téměř totožné dětství. Pár bude nakonec tvrdit, že zabil 1008 obětí. Samotnému Ottisovi se ale připisuje umírnějších 65. Vraždit mají pro neznámý kult, jehož existenci se ale nikdy nepovede prokázat. Právě Henry má být mozkem celé operace. Vražedné duo zabíjí muže, ženy i děti. Často mění také vražedné zbraně. Ze svých obětí odřezávají kusy masa, které si grilují a pojídají je. Protože oba žijí jako bezdomovci, kuchtí venku, zatímco je míjejí kolemjdoucí.

Děti láká na bonbony

Na začátku osmdesátých let se pár pohádá a Ottis ve vzteku podpálí dům seniora. Muže v domě uvězní. Stařík umírá do týdne na následky zranění a Ottis putuje na 20 let do vezení. O pouhé 2 měsíce později zadrží policie jeho kumpána za nedovolené nošení zbraně. Henry začne ale policii vyprávět o vraždách, které s Ottisem páchali. Ottis je uznán vinným z vraždy devatenáctiletého stopaře Davida, kterého zasáhne pěti ranami do hlavy. Dále vraždí devatenáctiletou Ady, kterou střílí do hlavy na silnici po tom, co ji unese z nočního klubu a udeří několika ranami do hlavy.

Vrah se nezdráhá ničeho a na parkovišti před obchodním domem si vyhlíží teprve šestiletého chlapce Adama, kterého naláká na hračky a sladkosti. Dítě několikrát udeří do obličeje a po brutálních ranách přichází na řadu mačeta, kterou Adamovi setne hlavu. Tu pak několik dní vozí v autě, protože na ni zapomene. Následně ji odhazuje do kanálu. Ottis umírá ve vězení na cirhózu jater, když mu není ještě ani padesát.

Petr Švancara se opřel do Novotného a Survivoru: Kvůli genderovému pravidlu si nebral servítky

Související články

Další články

Nejnovější kauzy