Trendy tagy Čauky lidi MasterChef Česko 2021 SuperStar 2021 Volby 2021 StarDance 2021

Nejnovější kauzy

Kanec Jean-Paul Belmondo oslavuje 87. narozeniny: Z jeho dcery vám spadne brada

Zdroj: Profimedia
+ Dalších 9 fotografií
Narozeniny
Herecká ikona Jean-Paul Belmondo dnes oslavuje už sedmaosmdesáté narozeniny. Francouzský kanec přivedl na svět celkem čtyři potomky. Nejmladší dcera se narodila, když herci bylo 70 let a rozhodně se mu neskutečně povedla. Ze Stelly vyrostla krásná slečna.

Jean-Paul Belmondo je filmová hvězda, která zazářila v desítkách skvělých snímků. Mezi jeho nejúspěšnější kousky patří například Eso es, Policajt nebo rošťák či Kašpárek. Krom toho, že exceloval v řadě úspěšných snímků, se mu také podařilo pod peřinou vystřídat stovky šťavnatých krásek. Kanec Belmondo dnes oslavuje už 87. narozeniny.

Přenádherná Stella

Francouzský herec Belmondo má celkem čtyři děti. Jediným synem je Paul, kterému je 56 let. Bohužel jeho nejstarší dcera Patricia, která se narodila v roce 1953, zemřela při požáru. Pak má ještě dvě dcery, Florence (60) a přenádhernou Stellu

Nejmladší dcera se narodila, když bylo Belmondovi 70 let. Stellu přivedla na svět maminka Natty Belmondo (55), se kterou byl Jean-Paul v manželství mezi lety 2002 až 2008. A musíme uznat, že se jim Stella opravdu povedla.

Ačkoli Belmondo dceru netajil, velká část lidí ani netušila, že nějaká Stella existuje. Většina fanoušků zůstala v šoku, když se v listopadu minulého roku ukázala Stella po otcově boku. Všichni si zprvu mysleli, že je to jeho vnučka.

Stella je opravdu krásná mladá dívka a všichni jsou z ní v úžasu. Podívejte se do fotogalerie, jak to Belmondově nejmladší dceři sekne.

Související články

Další články