Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hrdinové ze záchranky StarDance 2019 Horoskop Počasí

Nejnovější kauzy

Kanec Belmondo slaví 86: Nemůže sám chodit, ale v posteli měl o 40 let mladší kočku!

+ Dalších 14 fotografií
Všechno nejlepší
Je majitelem nejvěhlasnějšího jména francouzského filmu, idolem našich matek a babiček. Jean-Paul Belmondo (86) slaví narozeniny a stáří ho o chuť do života stále nepřipravilo. Naopak, tenhle (nejenom) filmový kanec pořád pracuje. A přestože se neobejde bez hole a už se skoro sám nepostaví, ještě nedávno mu postel zahřívala o 40 let mladší žena!

Když se řekne Jean-Paul Belmondo (86), všem se okamžitě vybaví lamač ženských srdcí z nezapomenutelných filmů. Policajt nebo rošťák, Veselé Velikonoce, ale i Bídníci nebo Samotář. To jsou klenoty, které už nic nepřekoná.

Narodil se v těsném sousedství Paříže do rodiny sochaře a malířky. Na studiích herectví nebyl příliš spokojený, propadl spíš fotbalu a boxu. Cestu k filmu si ale nakonec našel a stal se z něj jeden z nejuznávanějších francouzských herců. Dnes slaví už 86. narozeniny.

Přes pokročilý věk a stařeckou vizáž má stále chuť do života. A také do práce. Na prahu devadesátky se chce vrátit před kamery, divadelní prkna už ho ale nelákají. „To už by pro mě bylo příliš komplikované," řekl časopisu Corse-Matin.

Belmondo už se totiž neobejde bez hole, z nejnovějších fotek je také patrné, že ho při chůzi musejí podpírat. Není to přitom tak dávno, co mu postel zahřívala o čtyřicet let mladší přítelkyni. Barbaru Gandolfi (43) ale nakonec poslal k vodě, prý totiž zjistil, že ho chtěla černovláska pouze obrat o peníze.

Herec se nebojí mluvit ani o smrti, která jeho vrstevníky spíš děsí. „Nebojím se jí! Měl jsem velmi šťastný život. A to nejlepší teprve přijde,“ prohlásil směle. Přejeme tedy všechno nejlepší, mnoho sil a další spokojená léta!

Mohlo by vás zajímat

Další články