Tento web používá soubory cookie k poskytování služeb, personalizaci reklam a analýze návštěvnosti. Používáním tohoto webu s užitím cookies souhlasíte.Rozumím
Trendy tagy Hana Krampolová koronavirus Extra Host (pořad) Počasí

Nejnovější kauzy

Kanec Adam Mišík mezi sexy kráskami válí. Sbalil svůdnou hvězdu seriálu Ulice!

Nejedna kráska Adamovi podlehla.
Zdroj: Profimedia.cz/Instagram
+ Další fotografie
Přezdívá se mu český Justin Bieber a svými románky dostává pověsti světoznámého zpěváka. Sice není tak přelétavý jako Kanaďan, ale jeho postelí prošla už řádka krásných slečen, kterým se před Adamem Mišíkem podlomila kolena. Dokonce ani sexy herečka z Ulice jeho šarmu neodolala.

Když se objeví na pódiu, tak puberťačkám vlhnou kalhotky a nejradši by se viděly v jeho náruči. Jenže zpěvák Adam Mišík (18) má přísná kritéria a ne každá se dostane do jeho spárů. Vybírá si opravdu jen ty nejvíc svůdné kočičky.

V jeho pelechu se i na nějaký čas dokonce usadila herečka Sara Sandeva, známá z nekonečného seriálu Ulice, po které prahnou stovky kluků pro její krásu. Adam tuhle krasotinku měl, jenže podle zdrojů z jeho okolí se bývalé modelky nabažil a odkopnul ji. Přitom co by za to jiní muži dali.

Ale Adam si asi přijde na vážný vztah mladý, chce zkusit i jiné masíčko. Teď randí s další modelkou. Ale jestli to s ní dopadne jako se Sarou, to ukáže čas. Přeci jen se chce zrzavý zpěvák své slávy nabažit co nejvíce.

Související články

Další články