Trendy tagy Karel Gott (zpěvák) Extra Host (pořad) koronavirus Tvoje tvář má známý hlas 2020

Nejnovější kauzy

Kandiduje na titul TÁTA ROKU? Hvězda Tváře Roman Vojtek se pochlubil rozkošnou rodinkou. Jedno oko nezůstane suché

+ Další 2 fotografie
Někdo herce Romana Vojtka (44) odsoudil za to, že svou ženu Terezu (39) opustil měsíc před narozením syna Benedikta, ale sympaťák chce všem dokázat, že děti jsou pro něj to nejdůležitější, a když už nežije s jejich mámou, tak na ně nezapomíná. A že mu to vedle ratolestí neskutečně sluší.

Vypadá to, že hvězda soutěže Tvoje tvář má známý hlas se v rodičovství vážně našla. Kdykoliv má volný čas, tak se ho snaží strávit s dcerou Editkou (5) a Benem (1,5). A kdokoliv je vidí pohromadě, tak musí uznat, že mu to jako tátovi vážně sekne. Je snad ještě víc sexy.

A to je jedno, že má novou partnerku, sexy herečku Petru Vraspírovou (28), na rodinu nezapomíná, a dokonce děti „macechu“ zbožňují a už jezdí i na společné dovolené.

Hlavně se Roman snaží své potomky vést ke sportu, takže neváhal využít posledních krásných dní k tomu, aby prcky vytáhl na brusle. Teda Ben zatím byl jen v kočárku, ale i tak si to trojice užila a při pohledu na fotku z jejich jízdy jedno oko nezůstane suché.

Ať je herec jakýkoliv, ať opustil manželku kvůli jakémukoliv důvodu, tak jako táta je opravdu perfektní a snaží se tu roli plnit stoprocentně. Kdyby byl sám, tak na to rozhodně sbalí spoustu lačných holek.

Související články

Další články