Tyhle fotografie paní Barbory Haškovcové se sdílejí na Facebooku v podstatě samy. Jde totiž o nejbizarnější fotografie v rámci propagace kandidatury do Poslanecké sněmovny. Latex, samopal a hrubé černé linky nevzbuzují respekt, ale spíše přesný opak.

Kandidátka za politické hnutí Řád národa vystudovala obor operátor kožedělné výroby a jelikož je matkou 3 dětí, jak sama říká, dala přednost rodině před kariérou. Tím zřejmě myslí právě kariéru operátorky kožedělné výroby. Své politické názory popsala jako konzervativní, i když podle fotografií, které máte možnost vidět, to nedává smysl.

Paní Barbora je také velkou fanynkou skupiny Ortel a hrdě to prezentuje na sociálních sítích. Právě na jejím profilu na Facebooku naleznete spoustu fotografií s tematikou této české skupiny.

Tohle je jedno z jejích vyjádření na Facebooku: „Býti politikem v dnešní době ztratilo punc bezúhonnosti, poctivosti, slušnosti… Naopak, na vrcholné politiky je pohlíženo optikou zkorumpovaných podvodníků, bezpáteřních lhářů a lidí hromadících bohatství a moc. Neustálé aféry spojené s korupcí ať té či oné strany či hnutí bez přestání propírané v médiích musí v občanech nutně vyvolat dojem, že v politice již neexistuje poctivost a společný zájem k řešení problémů společnosti. Lidé ztrácejí o politiku zájem a odvracejí se od ní, protože ztratili důvěru ve státní moc.“