Trendy tagy Extra Host (pořad) koronavirus Svatba na první pohled Počasí

Nejnovější kauzy

Kandidátka do sněmovny Barbora Haškovcová. Opravdu chtějí lidé volit tuto drsnou holku?

Tohle je ta nejpodivnější propaganda všech dob.
Zdroj: Facebook.com
+ Další 3 fotografie
Barbora Haškovcová je kandidátkou do Poslanecké sněmovny za politické hnutí Řád národa - Vlastenecká unie. V tomhle latexovém oblečku, drsných rukavičkách a se samopalem se nafotila k propagaci své kandidatury. Jak sama napsala: "Za svou krajinu, zem a rodinu." Cituje text písně od skupiny Ortel, které sama fandí.

Tyhle fotografie paní Barbory Haškovcové se sdílejí na Facebooku v podstatě samy. Jde totiž o nejbizarnější fotografie v rámci propagace kandidatury do Poslanecké sněmovny. Latex, samopal a hrubé černé linky nevzbuzují respekt, ale spíše přesný opak.

Kandidátka za politické hnutí Řád národa vystudovala obor operátor kožedělné výroby a jelikož je matkou 3 dětí, jak sama říká, dala přednost rodině před kariérou. Tím zřejmě myslí právě kariéru operátorky kožedělné výroby. Své politické názory popsala jako konzervativní, i když podle fotografií, které máte možnost vidět, to nedává smysl.

Paní Barbora je také velkou fanynkou skupiny Ortel a hrdě to prezentuje na sociálních sítích. Právě na jejím profilu na Facebooku naleznete spoustu fotografií s tematikou této české skupiny.

Tohle je jedno z jejích vyjádření na Facebooku: „Býti politikem v dnešní době ztratilo punc bezúhonnosti, poctivosti, slušnosti… Naopak, na vrcholné politiky je pohlíženo optikou zkorumpovaných podvodníků, bezpáteřních lhářů a lidí hromadících bohatství a moc. Neustálé aféry spojené s korupcí ať té či oné strany či hnutí bez přestání propírané v médiích musí v občanech nutně vyvolat dojem, že v politice již neexistuje poctivost a společný zájem k řešení problémů společnosti. Lidé ztrácejí o politiku zájem a odvracejí se od ní, protože ztratili důvěru ve státní moc.“

Související články

Další články